Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Hovorí si Tehotný kuchár. Čech svojimi receptami a humorom dobýja TikTok aj Instagram

Po jeho videách zaručene vyhladneš.


Tehotný je dnes už len narážka na jeho apetít. Nemá veľké brucho, kedysi ho však mal o niečo okrúhlejšie vďaka veľkému apetítu do jedla a pivu, ktoré miluje. Hoci sa variť naučil vo svojom voľnom čase, môže sa nazývať kuchárom. Jeho meno je Jaroslav Vajgl a v súčasnosti patrí medzi najväčšie hviezdy sociálnych sietí v oblasti gastronómie.

Jaroslav si založil profil najskôr na TikToku a neskôr aj na Instagrame pod pseudonymom Těhotnej kuchař. „Tiež ťa nebaví pozerať na to, ako niekto vo videoreceptoch krája prvé dve minúty cibuľu alebo mäso? Času máme všetci málo, takže ja do tých dvoch minút dostanem väčšinou celý recept. Navyše tak, aby podľa neho išlo uvariť,“ píše na svojej oficiálnej stránke.

Dodáva, že nie je vyučený kuchár. Všetky recepty a postupy si hľadá na internete a snaží sa ich podať ľudovou a pochopiteľnou formou. Videá si navyše točí sám za pomoci statívu a následne ich aj dabuje. A práve dabing je druhou vecou po jedle, čím zaujme. Má svoj osobitý humor, nebojí sa žiadneho slovíčka a vtipne glosuje svoje vlastné recepty.

Hviezda sociálnych sietí

Ako sme už v článku zmienili, takmer okamžite si získal veľkú fanúšikovskú základňu nielen doma v Čechách, ale aj na Slovensku. Na TikToku ho sleduje 322-tisíc, na Instagrame 149-tisíc a na Facebooku 193-tisíc ľudí.

Možno vás to prekvapí, ale Jaroslav sa predtým živil pokrom. Nielenže ho hral, ale aj prevádzkoval server s príslušným obsahom. Ako povedal, tak ho to už prestalo baviť a zároveň prišla pandémia. Presunul sa preto z nudy na sociálne siete. Pozeranie Netflixu ho už viacej nenapĺňalo, tak sa rozhodol natáčať videá, o ktorých netušil, že sa stanú aktuálnym hitom internetu.

Ak vás zaujíma, čo chystá v najbližšom čase, tak je to kuchárska kniha. Ale nie hocijaká. Budú v nej len recepty bez obrázkov. Nebojte sa, bude pri nich aj QR kód, ktorý vás presmeruje na video, ako „tehotný kuchár“ danú špecialitu sám pripravuje.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť