Hračka, ktorá uspokojí všetky ženské chúťky: Vibrátor vám po orgazme sám objedná pizzu!

Keď sa táto vec dostane do predaja, dva týždne neuvidíte na ulici žiadnu ženu

Myslím, že sa všetci zhodneme, že pizza je najlepšie poorgazmové jedlo na planéte. Príde za vami sama, netreba sa kvôli nej hodinu naťahovať v kuchyni s náčiním, ktoré by ste najradšej v tej chvíli hodili o stenu (a vlastne ani vôbec netušíte, ako sa má správne používať) a nikto sa na vás nebude divne pozerať, ak sa do nej pustíte holými rukami. Lebo povedzme si otvorene, nožík a vidlička sú to posledné, na čo po dvadsiatich minútach rozkoše máte náladu. Lenže partner po dvanásťhodinovej šichte je rád, že je rád, a vonkoncom sa nesnaží zahrať pre vás na telepata – radšej sa otočí na bok a zvuk vášho zúfalo kvíliaceho žalúdka prehluší vlastným chrápaním.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-3-the-simpsons-3×8-3orieV9dLAJusmAeVW)

A vtedy prichádzajú na scénu výdobytky moderných technológií. RubGrub – to je meno šikovnej hračky pre nežné pohlavie, ktorá s vysokou pravdepodobnosťou mužov úplne vyšachuje z hry. Nielenže ženu obšťastní po sexuálnej stránke, no nie je jej ukradnutý ani apetít, ktorý po doznievajúcom orgazme akosi rapídne narastá. Ukojenej, no hladnej žene totiž ponúka špeciálne tlačidlo, ktorého stlačenie akoby vás teleportovalo do celkom inej dimenzie, kde každé vaše – hoci ešte i to nevyslovené – želanie je do minútky splnené (alebo skôr do hodiny, lebo vibrátor, ktorý by vymazal z mesta kolóny áut ešte nevymysleli). Alebo v skratke – tento magický čudlík za vás objedná pizzu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reaction-impressive-bJwba7vDxsBws)

Funguje to na celkom jednoduchom princípe. Vibrátor sa dokáže napojiť na váš telefón, v ktorom máte už preduloženú pravidelnú objednávku aj všetky detaily spojené s platbou. Stačí teda len stlačiť tlačidlo a tadá, pizza je na ceste. Takže ak ste si mysleli, že má táto zaujímavá hračka akési tajné receptory, ktoré z pH vo vašej vagíne akosi zázračne vydedukuje, že máte chuť na štyri druhy syra z pizzérie o dve ulice ďalej, asi budete trochu sklamané, tam ešte nie sme (hoci keďže žijeme v dobe, kde si muži začínajú brať realistické sexuálne bábiky, tak to možno nebude taká ďaleká budúcnosť). No i napriek tomu je to celkom presvedčivé.

techly.com.au (https://www.techly.com.au/2018/02/28/vibrator-orders-pizza-finish/)

RubGrub sa nanešťastie mnohých žien ešte kúpiť nedá, no na pulty obchodov by sa mal dostať v najbližších mesiacoch a jeho cena sa bude pohybovať v rozmedzí 15-20 eur. Výrobca je zvedavý, ako hračka ohúri verejnosť a ak by sa stretol s pozitívnou reakciou, určite plánuje rozšíriť ponuku aj na vibrátory, ktoré objednajú napríklad čínu či mexické jedlo. Nám teda len ostáva dúfať, že reštaurácie uvidia iba to, že objednávka prišla elektronicky z mobilu (nič viac!) a že sa objednávka bude dať aj akosi šikovne rýchlo zrušiť, keby ste tlačítko v návale rozkoše pomačkali omylom hneď niekoľkokrát.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lol-comedy-bernie-sanders-BEXPwD4tJdLkA)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: thenextweb.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nový diel našej zábavnej šou: Ficov spev a všetko, čo podstúpil pre post ministra

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME