Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Myslím, že sa všetci zhodneme, že pizza je najlepšie poorgazmové jedlo na planéte. Príde za vami sama, netreba sa kvôli nej hodinu naťahovať v kuchyni s náčiním, ktoré by ste najradšej v tej chvíli hodili o stenu (a vlastne ani vôbec netušíte, ako sa má správne používať) a nikto sa na vás nebude divne pozerať, ak sa do nej pustíte holými rukami. Lebo povedzme si otvorene, nožík a vidlička sú to posledné, na čo po dvadsiatich minútach rozkoše máte náladu. Lenže partner po dvanásťhodinovej šichte je rád, že je rád, a vonkoncom sa nesnaží zahrať pre vás na telepata – radšej sa otočí na bok a zvuk vášho zúfalo kvíliaceho žalúdka prehluší vlastným chrápaním.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-3-the-simpsons-3×8-3orieV9dLAJusmAeVW)

A vtedy prichádzajú na scénu výdobytky moderných technológií. RubGrub – to je meno šikovnej hračky pre nežné pohlavie, ktorá s vysokou pravdepodobnosťou mužov úplne vyšachuje z hry. Nielenže ženu obšťastní po sexuálnej stránke, no nie je jej ukradnutý ani apetít, ktorý po doznievajúcom orgazme akosi rapídne narastá. Ukojenej, no hladnej žene totiž ponúka špeciálne tlačidlo, ktorého stlačenie akoby vás teleportovalo do celkom inej dimenzie, kde každé vaše – hoci ešte i to nevyslovené – želanie je do minútky splnené (alebo skôr do hodiny, lebo vibrátor, ktorý by vymazal z mesta kolóny áut ešte nevymysleli). Alebo v skratke – tento magický čudlík za vás objedná pizzu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reaction-impressive-bJwba7vDxsBws)

Funguje to na celkom jednoduchom princípe. Vibrátor sa dokáže napojiť na váš telefón, v ktorom máte už preduloženú pravidelnú objednávku aj všetky detaily spojené s platbou. Stačí teda len stlačiť tlačidlo a tadá, pizza je na ceste. Takže ak ste si mysleli, že má táto zaujímavá hračka akési tajné receptory, ktoré z pH vo vašej vagíne akosi zázračne vydedukuje, že máte chuť na štyri druhy syra z pizzérie o dve ulice ďalej, asi budete trochu sklamané, tam ešte nie sme (hoci keďže žijeme v dobe, kde si muži začínajú brať realistické sexuálne bábiky, tak to možno nebude taká ďaleká budúcnosť). No i napriek tomu je to celkom presvedčivé.

techly.com.au (https://www.techly.com.au/2018/02/28/vibrator-orders-pizza-finish/)

RubGrub sa nanešťastie mnohých žien ešte kúpiť nedá, no na pulty obchodov by sa mal dostať v najbližších mesiacoch a jeho cena sa bude pohybovať v rozmedzí 15-20 eur. Výrobca je zvedavý, ako hračka ohúri verejnosť a ak by sa stretol s pozitívnou reakciou, určite plánuje rozšíriť ponuku aj na vibrátory, ktoré objednajú napríklad čínu či mexické jedlo. Nám teda len ostáva dúfať, že reštaurácie uvidia iba to, že objednávka prišla elektronicky z mobilu (nič viac!) a že sa objednávka bude dať aj akosi šikovne rýchlo zrušiť, keby ste tlačítko v návale rozkoše pomačkali omylom hneď niekoľkokrát.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lol-comedy-bernie-sanders-BEXPwD4tJdLkA)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: thenextweb.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje