Hrdina, ktorý sa stal štvancom. Do kín prichádza dráma Richard Jewell od Clinta Eastwooda

Mrazivý skutočný príbeh hrdinu, ktorý sa vinou dezinformácií stal terčom štvavej kampane.

Zdroj: Continental Film

Do slovenských kín prichádza nová dráma Richard Jewell od kultového Clinta Eastwooda. V nej nám rozpovie neuveriteľný skutočný príbeh Richarda Jewella, obyčajného pracovníka bezpečnostnej agentúry. Ten v roku 1996 zachránil stovky životov, keď počas XXVI. olympijských hier v Atlante objavil batoh s výbušninou.

Richard bol oslavovaný ako hrdina, neskôr sa však situácia dramaticky obrátila. Do médií unikla správa, že Jewella v súvislosti s teroristickým útokom vyšetruje FBI a považuje ho za podozrivého. Na jej základe bol Jewell mnohými bulvárnymi médiami považovaný okamžite za vinného. Odvážny hrdina sa stáva v očiach ľudí zločincom.

Hlavné úlohy v strhujúcej dráme si zahrali Paul Walter Hauser, Sam Rockwell, Kathy Bates, Olivia Wilde a Jon Hamm. Ohromne silný príbeh bude v rukách Clinta Eastwooda určite poriadne emotívnou a strhujúcou jazdou.

Snímka si v domovskej Amerike odniesla pozitívne recenzie a kritici ju považujú za najlepší Eastwoodov film posledných desiatich rokov. Kathy Bates bola navyše za svoj výkon Jewellovej matky nominovaná na Zlatý glóbus aj Oscara. Už trailer je strihnutý absolútne parádne a dokonale stupňuje napätie. Pred kamerou nás navyše bezpochyby čaká strhujúci herecký koncert brilantných hercov.

Všetko skrátka nasvedčuje, že nás čaká silný zážitok, ktorý pamiatke Richarda Jewella neurobí hanbu. Jeho príbeh má rozhodne čo povedať aj dnes, keď sa všade na internete objavujú konšpirácie a dezinformácie sú na nás chrlené z každej strany. V kinách rozhodne chýbať nebudeme. Snímku Richard Jewell si budeš môcť v našich kinách vychutnať už od 16. januára 2020.

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o katastrofické historky z pohovorov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME