Hrdinom internetu sa stal rak, ktorý sa pred uvarením zachránil tak, že si odstrihol klepeto

Nie každé zviera je zmierené s tým, že skončí na tanieri.

S pojmom kultúra sa chápe aj množstvo jedál, ktoré daná krajina ponúka. Sú to rôzne špeciality, na ktoré sa niektorí neodvážia ani len pozrieť, nie tak ešte ochutnať. Už sa to netýka len povestných slimákov, ale rôznych iných zvierat, ktoré sa stali naozajstnou špecialitou v danej krajine. Niekedy vám jedlo z taniera zdrhne, inokedy radšej ani neanalyzujete, čo vlastne žujete.

V tomto majú výhodu tí, ktorí sa konzumácii mäsa vyhýbajú. Nuž, či už obľubujete rôzne špeciality, alebo ste Slovák ako repa a najčastejšie jete bryndzové halušky, prinášame vám zaujímavý príbeh raka, ktorý svoj život vzal do vlastných rúk a zdá sa, že sa mu to vyplatilo. Smutný prípad sa stal v Číne, kde bolo na sociálnej sieti Weibo uverejnené toto video:

Gepostet von 加藤軍台灣粉絲團 2.0 am Samstag, 26. Mai 2018

Rak najskôr vyšiel z hrnca a pred strachom z uvarenia v horúcej polievke si sám odstrihol svoje klepeto. Video sa okamžite stalo hitom internetu aj napriek svojej smutnej pointe. Mnoho ľudí v komentároch odsúdilo tento čin a napísalo, aby sa tohto raka v žiadnom prípade nepokúšali znovu uvariť.

Autorom videa je Jiuke, ktorý pracuje v reštaurácií, kde sa tento čin odohral. Chceli by ste vedieť ako skončil tento nešťastný príbeh raka? Pracovník reštaurácie, Jiuke, ktorý nakrútil raka ako si odstrihuje svoje klepeto, si ho vzal domov a ako všetkých ubezpečil v komentároch, vzorne sa o neho stará. Podobný osud však nečakal ostatných zvieracích kamarátov, ktorí sa varili v polievke.

Zdá sa, že s jedlom je naozaj najväčší biznis a čím je zaujímavejšie, tým je pre zákazníkov lákavejšie a pre majiteľov reštaurácií obrovským výnosom. ,,Krajina je najväčším svetovým zdrojom kôrovcov,“ uviedla čínska štátna tlačová agentúra Xinhua, citujúc správu Ministerstva poľnohospodárstva a vidieckych záležitostí. Produkcia v Číne výrazne vzrástla. Keď v roku 2007 bola na čísle 265-tisíc ton, v roku 2016 to už bolo neuveriteľných 852-tisíc ton.

Zdroj: bbc.com, facebook.com
Titulná fotka: getty.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
24
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najlepšie načasované fotky, pri ktorých ti príde ľúto, že si ich nevidel naživo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME