Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

V malom turistickom mestečku Portugal Cove – St. Philip’s na juhozápade Kanady býva manželská dvojica, ktorá prežila potenciálny požiar v ich dome vďaka ich milovanému JoeymuJoey nie je ich syn ani vnuk. Joey je ich milovaný kocúr.   

Jeho majiteľ Scott White pre CBC prezradil, že sa minulú nedeľu prebudil vo veľmi skorých ranných hodinách. Joey nervózne pobehoval po ich spálni, no manželia chceli ďalej spať. Keď ani to nepomáhalo, malý mačací hasič začal svojim majiteľom skákať po hrudi.  

Shutterstock

Zadymená kuchyňa

Pán domu si vtedy uvedomil, že niečo asi nebude v poriadku. Keď vošiel do kuchyne, v očiach a v nose ho začal štípať čierny dusivý dym, ktorý vychádzal z elektrického variča.

Naposledy boli manželia v kuchyni okolo polnoci a všetko bolo ešte v poriadku. Scott stihol, našťastie, pokazený varič vypnúť ešte pred veľkou katastrofou. Keby ich Joey nezobudil, dnes by tu s nami pravdepodobne nemuseli byť.    

Shutterstock

Splatenie „dlhu“

Joeyho si kanadský manželský pár adoptoval z útulku v Toronte pred 2,5 rokmi, čím ho zachránili pred istým uspaním. Joey sa im zrejme takto poďakoval za to, že mu aj oni predtým zachránili život.  

Joey ale nie je jediným domácim miláčikom v dome. Pán a pani Whiteovci majú ešte 10-mesačné šteniatko. Mysleli si, že pes je hlavným ochrancom ich domácnosti, ale mýlili sa. Ten s nimi celú noc pokojne spal v posteli. Hrdinom dňa sa stal kocúrik Joey.   

Zdroj: CBC.ca


Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.