Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Záplavy v škótskom meste Glasgow narobili obyvateľom plno problémov. Vďaka nim sa ale do centra pozornosti dostal aj hrdinský psík Puck, ktorý na nič nečakal a pri pomoci ostatným priložil ruku (teda labku) k dielu. Ako informuje portál LADbible, ulice Glasgowa zaliali masy vody po nedávnych lejakoch. Autá tak často ostali uväznené uprostred cesty. Podobný prípad zažila dvojica žien, ktoré sa v aute snažili predrať vodou. Na pomoc im pribehla istá Lori Gillies a jej psík Puck.

Lori sa snažila auto roztlačiť a dostať na suchú zem. Puck sa spočiatku šantil v okolitej vode, ale keď videl, že jeho pani potrebuje pomoc, okamžite sa k nej pridal. Predné labky položil na auto a snažil sa autom pohnúť. Celá situácia bola zachytená na video a neskôr sa dostala na Facebook a ostatné sociálne siete.

I can’t believe I am having to update this to remind people of the ‘Be Kind’ motto we seem to throw about and then…

Posted by Lori Gillies on Sunday, August 8, 2021

Psí hrdina si podmanil internet

Tam si okamžite získala veľkú pozornosť ľudí z celého sveta. Mnohí boli snahou psíka úprimne dojatí a ovenčili ho prívlastkami „najlepší pes na celom svete“ a „hrdina“. Lori Gillies neskôr novinárom prezradila, že Puckovi za odmenu pripravila špeciálnu večeru: dostal mäso s omáčkou a niekoľko sušienok.

„Puck a ja sme boli na našej bežnej prechádzke, keď sme si všimli, že auto uviazlo vo vode,“ povedala Lori. „Vnútri boli dve ženy a ja som im šla pomôcť. Puck plával vedľa mňa, ja som vytiahla mobil a natočila ho a potom som začala tlačiť auto. Akonáhle ručná brzda povolila, stačilo len rýchlo zatlačiť a auto sa opäť začalo hýbať.“ Malý psí hrdina si iste získa aj teba.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť