Hrozba, ktorú nemôžeš vidieť. Sci-fi horor Neviditeľný láka na poriadne desivú jazdu

Výborne vyzerajúci horor dorazí už začiatkom marca.

Zdroj: CinemArt SK

Do slovenských kín už v týchto dňoch zamieri pozoruhodne vyzerajúci sci-fi horor Neviditeľný. Ten vznikol podľa rovnomennej novely H. G. Wellsa a režijne ho zastrešil talentovaný Leigh Whannell.

Mrazivý román ožíva v modernej verzii

Hlavnou postavou bude Cecilia, ktorá sa po traumatickej udalosti, keď bola väznená svojím psychopatickým partnerom, bohatým vynálezcom, snaží vrátiť do normálneho života. Jej tyranský bývalý priateľ spáchal samovraždu a odkázal jej svoj majetok, ale Cecilia aj tak nemá pokoj. V jej okolí sa totiž dejú zvláštne veci, ktoré nedokáže vysvetliť.

Zdá sa, že existujú len dve možnosti: buď sa s Ceciliou zahráva jej narušená psychika, alebo sa v jej blízkosti naozaj niekto pohybuje. Niekto, kto je neviditeľný a má s Ceciliou svoje vlastné plány. Lenže, ako sa dá s niekým takým vôbec bojovať?

V titulnej úlohe sa predstaví Elisabeth Moss a okrem nej uvidíme aj Olivera Jacksona-Cohena, Storm Reid, Aldisa Hodgea, Harriet Dyer či Benedicta Hardieho. Ako je jasné už zo synopsy aj trailerov, tvorcovia Wellsovu predlohu náležite zmodernizovali, ale zdá sa, že to nebolo na škodu veci.

Z trailerov na nás totiž dýcha poriadne mrazivá a desivá jazda, v ktorej bude opäť nepochybne hviezdiť skvelá Elisabeth Moss. Tú si môžeš pamätať z výborného seriálu Príbeh služobníčky, ale aj z oceňovaných filmov ako Štvorec, Svetlo môjho života či My.

CinemArt SK

Leigh Whannell, ktorý sa chopil réžie a napísal si aj scenár, už tiež viackrát dokázal svoj talent. Ako scenárista (a čiastočne aj ako herec) sa podieľal na sérii Saw či Insidious. Ako režisér má za sebou horor Insidious: Posledný kľúč a akčný thriller Upgrade.

Hlavne druhý menovaný film pozbieral slušné divácke aj kritické ohlasy, takže sme radi, že Neviditeľného natočil práve Whannell. V jeho rukách má tento námet určite veľký potenciál, ktorý zatiaľ dokazujú aj trailery. Momentálne teda nepochybujeme, že nás v kinách čaká slušná dávka strachu. Neviditeľný dorazí do kín už 5. marca 2020.

CinemArt SK

Zdroj: CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
BACK TO THE MEMES: Veľké zhrnutie mesiaca február


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME