Hrozivé aj vtipné: Ľudia prezrádzajú svoje najtajnejšie tajomstvá

Niektoré ťa pobavia, iné naženú zimomriavky…

Všetci máme tajomstvá, no niektoré sú záživnejšie, než tie ostatné. Títo ľudia sa rozhodli podeliť o tie naozaj šťavnaté. Niektoré sú humorné, iné smutné, no všetky možno nepochybne označiť za zaujímavé.

1. Dal som si v Subwayi obrovský sendvič a pri odchode ma akosi začalo tlačiť v čreve. Uprostred dverí som vypustil grandiózny prd. Rýchlo som „futašil“ do auta a odišiel preč. O pár minút som to zaparkoval na benzínke, keď tu zrazu vidím, že za mnou okamžite zastavila nahnevaná staršia pani a rútila sa rovno ku mne.

Vrieskala: „Kto si myslíte, že ste? Takto mi prdnúť do ksichtu a ani sa neospravedlniť. Mali by ste byť rád, že som nezavolala políciu!“ Potom si odpísala moju ŠPZ-ku a odišla preč. Stál som tam vykoľajený ešte dobrých 5 minút a nikdy som o tom nikomu nepovedal.

2. Keď som bol malý, pchal som si mamin zapnutý vibrátor do úst. Tie vibrácie tak vtipne šteklili…

3. Naučil som sa zaväzovať si šnúrky vo škôlke, po tom, čo mi to ukázala mama. Bol som na to taký hrdý, že som chodil po celej škôlke a všetkým rozprával, aký som šikovný, že už to viem. Keď som to však išiel skúsiť druhýkrát, vysvitlo, že som to akosi zabudol. Bolo mi strašne trápne to priznať a nikomu som to nechcel povedať… napokon som si nevedel zaviazať šnúrky až do osemnástky.

https://giphy.com/gifs/nike-l3fQjQkfsnAgeZh5e

4. Raz som sa ako dieťa uprostred noci pokakala v spánku. Bála som sa, že sa na mňa mama bude hnevať, tak som len zvliekla posteľ a prádlo spolu so špinavými gaťkami som hodila za skriňu. Mama ich našla až o tri týždne, pretože mi izba smrdela ako prekotený hajzel.

5. Mala som 16 a veľmi som sa zaujímala o všetko, čo sa týkalo sexu (prekvapivo). Rozhodla som sa teda prejsť so svojím frajerom na tretiu métu a pozvala som ho k sebe na noc, kým boli naši preč. Malo to však jeden háčik – strašne som sa hanbila.

Všetky tie dievčatá v porno časopisoch mali čierne chlpy tam dole a ja ako prírodná ryšavka som to mala celkom inak. A tak som zobrala veci do vlastných rúk, schmatla som otcov čierny lak na topánky a chlpy si zafarbila. Dopadlo to katastrofálne. Našťastie bol môj frajer taký hanblivý, že sa o nič nepokúsil a nikdy nezistil, čo som vlastne spravila.

6. Keď som bola malá, mala som The Sims 2 na PS2. Zakaždým som donútila robiť Simíkov „woohoo“, lebo vtedy tak dlho vibroval ovládač a ja som si ho prikladala tam dole. Bola som divné decko.

https://giphy.com/gifs/thesims-love-flirting-26gsun3yDiPVWbrry

7. Denne si želám, aby som mal super schopnosti a predstavujem si, čo by som robil, keby sa to podarilo. Väčšinou sú to samé zlé a sebecké veci. Na sto percent by bol zo mňa záporák.

8. Raz sa mi v zadku zasekla drevená loptička. Na celý deň. Bál som sa, že ma naši pošlú za doktorom, aby mi ju vybral a že z toho bude trapas do konca života. Tak som ju tam nechal, išiel do školy a normálne fungoval. Napokon som ju vykakal.

9. Kýcham, keď som nadržaná. A ja som nadržaná v jednom kuse. Všetci si myslia, že som choré chúďatko s množstvom alergií. V skutočnosti som len príliš vzrušená krava, ktorá premýšľa, akoby pretiahla polovicu chlapov v miestnosti.

https://giphy.com/gifs/curbyourenthusiasm-season-9-episode-6-3ohs863yl3R5Q7Ep0I

10. Priateľovi rodičia nás pozvali na večeru. Už som ich párkrát videla, ale pre mňa to vždy bola len banda namyslených horenosov, s ktorými sa veľmi nemusím. Okrem iného to boli Mexičania, ktorí na večeru pripravili kvantá mexického jedla a mne to práve dvakrát nesadlo.

Musela som ísť na toaletu, tak som zvolila tú na poschodí, aby som nesr*la „uprostred“ rodinnej večere. Urobila som, čo bolo treba, išla som spláchnuť a vtom to prišlo… v nádržke nebola žiadna voda! Jeho rodina renovovala kúpeľňu a očividne ešte nebola pripravená na používanie.

Spanikárila som a po niekoľkominútovom premýšľaní som na pomoc zavolala frajera (áno). Napochodoval do kúpeľne s rukavicami a obrovským igelitovým vrecom. Spolu sme h*vno vybrali, nepozorovane vyšli zadným vchodom a hodili tašku do neďalekého lesa. Čo vám poviem, nebol to práve najlepší deň môjho života…

11. Pred prvým análnym sexom som netušila, že žena by mala všetko tam dole očistiť a obriadiť. Veci sa doslova posr*li skôr, akoby jeden čakal.

12. Som chorý. Pred tromi rokmi mi lekári dávali 5 rokov života, no dali mi lieky, po ktorých by to mohol byť dokonca dvojnásobok. Lenže som sa po nich cítil príšerne. Prestal som ich brať už pred nejakým časom, no nikomu som o tom nepovedal. Myslím si, že by to nepochopili. Podľa mňa je však omnoho lepšie žiť 5 rokov naplno ako 10, ktoré za to vôbec nestáli.

https://giphy.com/gifs/genius-jhen-aiko-26xBMZvGeyE3nGS1G

13. Spriahla som sa so sestričkami v nemocnici a zariadila som, aby so mnou moja svokra nemohla ostať cez noc. Bola som tehotná, tesne pred pôrodom a kompletne vyčerpaná… posledné, čo som potrebovala, bola tá ženská v mojej izbe po celú noc. A tak si sestričky vymysleli nejakú srandu s návštevnými hodinami a vykopli ju preč.

14. Som schopný zabudnúť, že som človek. Znie to zvláštne, ale niekedy, keď sa nudím alebo sedím na tróne, tak sa na chvíľu sústredím a zrazu, akoby som sa úplne odosobnil. Od svojho tela, svojich myšlienok, celého tohto sveta. Stále vidím a vnímam všetko naokolo, no zrazu mi to pripadá také cudzie. Mám strach, že jedného dňa sa takto odosobním a už sa nikdy nevrátim.

15. Jediný dôvod, prečo som nespáchal samovraždu, bolo, že ma môj najlepší priateľ požiadal, aby som šiel jeho malej za krstného otca. Nechcem, aby malo to malé dievčatko takúto smutnú spomienku. On ani netuší, že mi vlastne zachránil život…

https://giphy.com/gifs/black-and-white-stay-strong-TGlMjxsRyDxfi/media

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: depositphotos.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
39
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 vecí, ktoré ženy robia kvôli mužom: Myslia si, že sa im páčia, no sú na veľkom omyle

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME