Hrozné posteľné historky: Dôkazy, že tvoj partner nemá ani poňatia, čo tam dole robí

Namiesto do mňa zasunul do medzery v sedačke. Vôbec si to nevšimol.

Sex je komplikovaná vec a nie každý ju má zmáknutú. Na tom nie je nič smiešne. Však? VŠAK? No, možno trošku. Ale škodoradosť je predsa najlepšia radosť, tak si jej trochu doprajme.

1. Našťastie nie moja skúsenosť, ale aj tak sa na tom smejem vždy, keď to kamarátka vytiahne. Na vysokoškolskej párty stretla chalaniska, obaja boli opití a ani nevedela ako, skončili na gauči a začali sa bozkávať. Pomaly sa schyľovalo k danému aktu, už boli nahí a všetko išlo podľa plánu. No potom chudák chlapec namiesto do nej zasunul svoju pýchu medzi medzery v sedačke. Nevšimol si to. Až dokonca.

2. Raz som spala s chalanom, ktorý ma bozkával ako vysávač. Nacucol sa na moje pery a ja som chvíľu mala strach, že skončím ako tie dievčatá, čo naivne skúšali Kylie Jenner Challenge s pohárom. Celé toto romantické stretnutie zavŕšil tým, že mi rozhrýzol bradavku na polovicu. Trvalo celé týždne, kým sa zahojila.

3. Počas orálneho sexu mi začala rozprávať o svojom dni. Ako nechápte ma zle, niežeby mi išlo len o jedno a nezaujímalo ma, ako sa v ten deň mala, ale keď vás niekto fajčí a každú minútu prestane, aby mohol poznamenať, že mal na obed tuniaka, je to na porazenie.

https://giphy.com/gifs/Vg0JstydL8HCg

4. Bol som v posteli s jednou slečnou a chcel som jej to spraviť ústami. Začal som ju bozkávať na bruchu a postupne sa prepracovávať až k rozkroku. Keď som ju tam pobozkal, spýtala sa ma: „Načo ma bozkávaš tam dole? To má nejaký zmysel?“ Povedal som jej, nech sa uvoľní a relaxuje. O niekoľko hodín v ten istý večer ma poprosila, či by som jej znovu mohol dať takú pusu.

5. Mám veľké prsia a môžem vám garantovať jedno. Keď chlap chytí váš prsník a začne ho otáčať a mačkať akoby žmýkal uterák, tak nemá veľa skúseností. Rovnako ako ten, čo ho zoberie do úst ale akosi zabudne cucať, a tak ho tam len drží a čaká, že dostanem orgazmus.

6. Počas bozkávania mi išiel rukami pod tričko a strašne silno stlačil obe moje prsia. Tak ako ľudia mačkajú antistresové loptičky, akoby som v nich nemala žiaden cit. A bol naozaj veľmi prekvapený, že sa krčím od bolesti, veď mi to predsa malo byť príjemné. Posteľné pravidlo číslo jedna – modriny neprinášajú rozkoš.

https://giphy.com/gifs/tq4PuoUVgsK9q

7. Keď som sa už už išla urobiť a svaly tam vnútri sa stiahli, v panike ho vytiahol a skríkol: „Kristepane, to čo bolo?!“

8. Robil som to s jedným dievčaťom jej úplne prvýkrát. Už bola celá nažhavená, očividne sa blížilo to, čo sme obaja chceli, keď vtom… „Bože, ja sa pocikám!“ Vystrelila z postele ako raketa, zabuchla sa do kúpeľne a niekoľko minút sa neúspešne snažila vytlačiť zo seba nejakú tekutinu. V skutočnosti som vedel, že už bola blízko k vyvrcholeniu, ale ona ten pocit asi nepoznala.

9. Dal si kondóm naopak a nedokázal prísť nato, prečo sa nedá zrolovať dole. Chytila som ho a ukázala mu, ako sa to robí správne. Len tak mimochodom, už je to rok od tohto drobného incidentu a ešte stále sme spolu. A áno, už si vie nasadiť gumu.

https://giphy.com/gifs/lifetimetelly-little-women-atlanta-26xBGmwZRabgAI1m8

10. Robila ma rukou. Mala 28 a údajne bola panna. Bola veľmi prekvapená, keď zo mňa vystreklo semeno. Skoro jej oči vypadli a ja som jej musel vysvetliť, že mi nič nenatrhla ani ma nijako „nerozbila“.

11. Týpek mi povedal, že už nie je panic a ja som to nejako nerozoberala. Jeho predošlé skúsenosti mi boli vlastne celkom ukradnuté, keď ma začal vyzliekať… to, že klamal, som si uvedomila až v momente, keď ma išiel orálne uspokojiť, no namiesto jazyka som sa dočkala jeho nosa, zapichnutého v mojej vagíne. Celé to zaklincoval hláškou: „Už akože si?!“

12. Moji veľmi pobožní kamaráti sa zobral a mali akýsi problém so splodením potomka. Obaja boli zdraví a nedokázali pochopiť, prečo kamarátka nevie otehotnieť. Tri mesiace naháňačiek po doktoroch a vyšetreniach, len aby zistili, že celý ten čas robili anál.

https://giphy.com/gifs/laughing-eddie-murphy-coming-to-america-XH6MU5zmqIpAA

13. Keď dievča (alebo vlastne aj chalan, keď si to tak vezmem) nevie, čo s rukami. Položí si ich vedľa tela a doslova vyzerá ako vyvrhnutá mŕtva ryba. A na tej fakt nie je nič príťažlivé. Keď nevieš, kam dať ruky, tak si chyť prsia alebo svojho partnera, alebo pre mňa za mňa mačkaj vankúš… všetko je lepšie ako tá ryba.

14. Chlapec ma presviedčal, že vie presne, čo robí. Odmietal ma počúvať a aj napriek tomu, že som mu jasne vysvetlila, čo chcem a čo sa mi páči, stále si robil po svojom. Kamoško, tieto tvoje ťahy mohli platiť na jednu, ale nemusia platiť na všetky. Tak si nemysli, že poznáš moje telo lepšie ako ja sama a nechaj si láskavo poradiť.

15. Dal mi ruku do nohavíc a začal krúžiť prstami. Tesne pod mojim pupkom. Nechcela som ho nijako strápniť, tak som len ležérne prehodila: „Posuň ruku trošku nižšie.“ On sa odtiahol a celý červený s očnými buľvami meter pred sebou povedal: „Ja som si myslel, že vagína je spredu.“

https://giphy.com/gifs/laughing-spider-man-j-jonah-jameson-dC9DTdqPmRnlS

16. Jedna z mojich ex sa ma snažila urobiť rukou, ale bola to čistá katastrofa. Mal som pocit, že mi nerobí dobre, ale namiesto toho pilotuje helikoptéru s rozbitou vrtuľou, čo sa rúti k zemi. Uprostred tohto čísla mi zmäkol. Tak sa so mnou rozišla a odišla preč.

17. Prvý raz, čo som s niekým spala, sa dotyčný urobil a ja som ho hneď nato chcela ísť fajčiť. Chvíľu na mňa pozeral, a potom s úsmevom podotkol: „Mrzí ma to, ale teraz bude chvíľu spať.“

18. V uspokojovaní rukou nebola práve najlepšia, ale snažila sa, to sa jej musí nechať. Avšak snažila sa tak veľmi, až mi pri každom pohybe udrela päsťou do gulí. Skoro som skapal od bolesti, ale aj tak mala táto procedúra napokon šťastný koniec.

19. Povedal som jej, že sa urobím. A ona mi povedala, že nechce, aby som sa už urobil. Chce, aby som najprv mal orgazmus.

20. Niektorí chlapci by mali vedieť, že vagína nie je kus dreva, ktorý sa snažíš ošmirgľovať. Nie vždy je to „čím rýchlejšie a intenzívnejšie, tým lepšie“. Niekedy to bolí. Vlastne – často to bolí.

https://giphy.com/gifs/gutearbeitoriginals-funny-lol-xUA7bgvaGX0OPJhf1u

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: Daniella Urdinlaiz

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
103
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Opitý chalan kúpil na služobke obrovského Snorlaxa: Príbeh plyšového Pokémona vás dostane.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME