Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Pre deti deväťdesiatych rokov nebolo také prirodzené vídať na každom rohu nejaké polonahé telá. Neexistoval ešte Instagram a samotný internet nebolo niečo tak bežné, ako je teraz. Nemali sme tým pádom taký častý kontakt s rôznymi obrázkami polonahých žien a mužov, a už tobôž nie nejakej erotiky.

Momentálne ti stačí otvoriť Instagram a jeho užívatelia(ľky) ti poskytnú to, čo sme kedysi mohli vidieť iba na zakázaných stranách v Eve. Jedným zo zdrojov takýchto „obrázkov“ boli teda hudobné videoklipy. Našli sme si v nich naše platonické lásky, ale aj dôvody na prebudenie našej sexuality. Po niektorých scénach z týchto klipov sme si uvedomili, že tá láska nemusí byť až taká zlá.

Britney Spears – Toxic

Britney vedela, ako byť sexy. To sa prenieslo aj do mnohých jej klipov. Výnimkou nebol ani ten k piesni Toxic, v ktorom nás zvádzala nielen ako sexy letuška. 

Goo Goo Dolls – Slide

Potešenie v klipoch nenachádzali len chalani, ale aj dievčatá. Spevák v tielku s retiazkou a nedbalým účesom, to bol sen mnohých dievčat. 

NSYNC – Tearin‘ Up My Heart

Veľmi podobný prípad, ako ten predchádzajúci, s tým rozdielom, že tu bol Justin! Títo sladkí chlapci nenechali chladné ani jedno dievčenské srdce.

Fountains of Wayne – Stacy’s Mom

Ak by bol tento klip momentálne reklama, tak by to bol určite adept na anticenu sexistický kix. Všetko sa to točilo okolo sexy mamy Stacy a rovnako, ako z nej boli všetci hotoví v klipe, tak aj chalani, ktorí klip pozerali. 

Christina Aguilera – Dirrty

Christina, tancujúca medzi mužmi v oblečení, ktoré zvýrazňovalo jej dokonalú postavu, hypnotizovalo nejedného z nás pred televíziou. Pesnička, ktorá roztancuje takmer každé dieťa deväťdesiatych rokov. 

Maroon 5 – This Love

Takmer nahí herci v klipe a takmer sexuálna scéna! Šokantné. Na tú dobu určite. Strávil si pri tom pokojne aj hodinku, aby si si to minimálne trikrát pozrel. 

Chris Isaak – Wicked Game

Samotná pesnička je úplne romantická a klip ťa dokonale zvedie. Pri klipe sme si hovorili: toto je tá láska? 

Pussycat Dolls – Buttons

Kto by odolal krásnym tancujúcim speváčkam, ktoré sú sporo odeté a navyše na ich čele je Nicole Scherzinger. Do ich zmyselných tancov sa zamilovali nielen chlapci. Doteraz sa na túto pesničku vymýšľajú choreografie a nie je sa čomu čudovať.

Backstreet Boys – Quit Playing Games

Chlapčenské kapely sme milovali, o tom niet pochýb. Tak, ako sladko spievali, aj sladko vyzerali a vôbec nám to vtedy neprekážalo.

Enrique Iglesias – Hero

Ak to práve nebol Justin či nejaká sladká chlapčenská kapela, tak to musel byť Enrique. Jeho plagáty polepené v izbe hovorili za seba.

Beyoncé – Baby Boy

Zmyselná Beyoncé nesmie chýbať. Dúfali sme, že tanček, ktorý tam predvádzala s hlavným hrdinom klipu, zažijeme raz na vlastnej koži.

D’Angelo – Untitled

Toto video stojí za mnohými uvedomeniami svojej sexuálnej orientácie. Mnohí ho pozerali neustále dookola bez toho, aby tušili, aká je melódia pesničky. Ani sa nečudujeme.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť