Hudobné videoklipy, ktoré u mnohých z nás vzbudili záujem o opačné pohlavie

Pri týchto sme pocítili prvýkrát tie zvláštne pocity…

Zdroj: Ferdinand Studio , Pexels

Pre deti deväťdesiatych rokov nebolo také prirodzené vídať na každom rohu nejaké polonahé telá. Neexistoval ešte Instagram a samotný internet nebolo niečo tak bežné, ako je teraz. Nemali sme tým pádom taký častý kontakt s rôznymi obrázkami polonahých žien a mužov, a už tobôž nie nejakej erotiky.

Momentálne ti stačí otvoriť Instagram a jeho užívatelia(ľky) ti poskytnú to, čo sme kedysi mohli vidieť iba na zakázaných stranách v Eve. Jedným zo zdrojov takýchto „obrázkov“ boli teda hudobné videoklipy. Našli sme si v nich naše platonické lásky, ale aj dôvody na prebudenie našej sexuality. Po niektorých scénach z týchto klipov sme si uvedomili, že tá láska nemusí byť až taká zlá.

Britney Spears – Toxic

Britney vedela, ako byť sexy. To sa prenieslo aj do mnohých jej klipov. Výnimkou nebol ani ten k piesni Toxic, v ktorom nás zvádzala nielen ako sexy letuška. 

Goo Goo Dolls – Slide

Potešenie v klipoch nenachádzali len chalani, ale aj dievčatá. Spevák v tielku s retiazkou a nedbalým účesom, to bol sen mnohých dievčat. 

NSYNC – Tearin‘ Up My Heart

Veľmi podobný prípad, ako ten predchádzajúci, s tým rozdielom, že tu bol Justin! Títo sladkí chlapci nenechali chladné ani jedno dievčenské srdce.

Fountains of Wayne – Stacy’s Mom

Ak by bol tento klip momentálne reklama, tak by to bol určite adept na anticenu sexistický kix. Všetko sa to točilo okolo sexy mamy Stacy a rovnako, ako z nej boli všetci hotoví v klipe, tak aj chalani, ktorí klip pozerali. 

Christina Aguilera – Dirrty

Christina, tancujúca medzi mužmi v oblečení, ktoré zvýrazňovalo jej dokonalú postavu, hypnotizovalo nejedného z nás pred televíziou. Pesnička, ktorá roztancuje takmer každé dieťa deväťdesiatych rokov. 

Maroon 5 – This Love

Takmer nahí herci v klipe a takmer sexuálna scéna! Šokantné. Na tú dobu určite. Strávil si pri tom pokojne aj hodinku, aby si si to minimálne trikrát pozrel. 

Chris Isaak – Wicked Game

Samotná pesnička je úplne romantická a klip ťa dokonale zvedie. Pri klipe sme si hovorili: toto je tá láska? 

Pussycat Dolls – Buttons

Kto by odolal krásnym tancujúcim speváčkam, ktoré sú sporo odeté a navyše na ich čele je Nicole Scherzinger. Do ich zmyselných tancov sa zamilovali nielen chlapci. Doteraz sa na túto pesničku vymýšľajú choreografie a nie je sa čomu čudovať.

Backstreet Boys – Quit Playing Games

Chlapčenské kapely sme milovali, o tom niet pochýb. Tak, ako sladko spievali, aj sladko vyzerali a vôbec nám to vtedy neprekážalo.

Enrique Iglesias – Hero

Ak to práve nebol Justin či nejaká sladká chlapčenská kapela, tak to musel byť Enrique. Jeho plagáty polepené v izbe hovorili za seba.

Beyoncé – Baby Boy

Zmyselná Beyoncé nesmie chýbať. Dúfali sme, že tanček, ktorý tam predvádzala s hlavným hrdinom klipu, zažijeme raz na vlastnej koži.

D’Angelo – Untitled

Toto video stojí za mnohými uvedomeniami svojej sexuálnej orientácie. Mnohí ho pozerali neustále dookola bez toho, aby tušili, aká je melódia pesničky. Ani sa nečudujeme.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa vo svojich dielach vytvára z celebrít rozprávkové postavičky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME