Huňatý psík s ľudskou mimikou zamotal hlavu používateľom Twitteru

Všetci si zaslúžime vidieť Kokora.

Milé zvieratká predstavujú významnú časť obsahu sociálnych sietí a internet by bez nich jednoducho nemohol fungovať. Je načase predstaviť si ďalšieho podareného psíka, ktorý si podmanil srdcia ľudí.

Pred pár dňami jeden používateľ Twitteru pridal príspevok nasledujúceho znenia: „Myslel som si, že by si twitter zaslúžil vidieť tohto huňatého psíka.“ Súčasťou tweetu boli štyri fotografie roztomilej huňatej guľôčky.

Každému sa podobá na niekoho iného

Ide o japonského psíka s menom Kokoro, ktorý sa okamžite stal virálom. Niečo také zlaté sa predsa nevidí každý deň. Niektorí Kokora prirovnávali k Bobovi Rossovi, iní videli veľkú podobnosť s Ewokmi z Hviezdnych vojen.

Star Wars Episode 6 GIF - Find & Share on GIPHY

Nezvyčajný jav vyvolal na Twitteri rozmanité reakcie. Niektorí ľudia dokonca odmietajú uveriť tomu, že Kokoro je živý pes. Kvôli svojim roztomilým proporciám im skôr pripomína plyšového medvedíka alebo inú hračku.

Prirovnanie ku hračke vôbec nie je od veci, pretože svojím spôsobom Kokoro hračkou aj je. Aspoň podľa názvu. Patrí totiž k plemenu toy pudel, čo je najmenší rozmerový variant pudla. Čiže tam niekde vo svete sa dá nájsť viac takýchto Kokorov.

Zaujala aj jeho tvár

Azda najzvláštnejšia charakteristika Kokora spočíva v jeho tvári a mimike. Ľudia na sociálnych sieťach si všimli, že psík má takmer ľudskú tvár, ktorej pohyby pripomínajú tie ľudské. Kým sa internet rozplýva nad týmito vecami, Kokoro zrejme nič netušiac drieme a sníva o maškrtách, na ktorých si pochutná najbližšie.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 kuchynských tipov od skutočných šéfkuchárov, vďaka ktorým budeš za sporákom hviezdiť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME