Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Milé zvieratká predstavujú významnú časť obsahu sociálnych sietí a internet by bez nich jednoducho nemohol fungovať. Je načase predstaviť si ďalšieho podareného psíka, ktorý si podmanil srdcia ľudí.

Pred pár dňami jeden používateľ Twitteru pridal príspevok nasledujúceho znenia: „Myslel som si, že by si twitter zaslúžil vidieť tohto huňatého psíka.“ Súčasťou tweetu boli štyri fotografie roztomilej huňatej guľôčky.

Každému sa podobá na niekoho iného

Ide o japonského psíka s menom Kokoro, ktorý sa okamžite stal virálom. Niečo také zlaté sa predsa nevidí každý deň. Niektorí Kokora prirovnávali k Bobovi Rossovi, iní videli veľkú podobnosť s Ewokmi z Hviezdnych vojen.

Star Wars Episode 6 GIF - Find & Share on GIPHY

Nezvyčajný jav vyvolal na Twitteri rozmanité reakcie. Niektorí ľudia dokonca odmietajú uveriť tomu, že Kokoro je živý pes. Kvôli svojim roztomilým proporciám im skôr pripomína plyšového medvedíka alebo inú hračku.

Prirovnanie ku hračke vôbec nie je od veci, pretože svojím spôsobom Kokoro hračkou aj je. Aspoň podľa názvu. Patrí totiž k plemenu toy pudel, čo je najmenší rozmerový variant pudla. Čiže tam niekde vo svete sa dá nájsť viac takýchto Kokorov.

Zaujala aj jeho tvár

Azda najzvláštnejšia charakteristika Kokora spočíva v jeho tvári a mimike. Ľudia na sociálnych sieťach si všimli, že psík má takmer ľudskú tvár, ktorej pohyby pripomínajú tie ľudské. Kým sa internet rozplýva nad týmito vecami, Kokoro zrejme nič netušiac drieme a sníva o maškrtách, na ktorých si pochutná najbližšie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť