Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Kto z nás by nechcel nájsť prácu, ktorá by mu priniesla slušný balík a zároveň ho nesmierne bavila? Niekomu to môže pripadať ako nedosiahnuteľný cieľ, ale Podujatie IBM Fest ti ukáže, že to môže byť ľahšie, ako si predstavuješ!

Unikátne kariérne podujatie pod záštitou IBM a jej partnerov sa uskutoční 16. októbra v bratislavskej Starej Tržnici. Vstup je úplne zadarmo, stačí sa len zaregistrovať na oficiálnej stránke podujatia.

IBM Fest

Tohtoročný IBM Fest sa ponesie v tematike superhrdinov. Každý by túžil mať nejaké tie výnimočné schopnosti a tento event ti pomôže dostať sa k nim. Vďaka prednáškam a workshopom odomkneš svoj skrytý potenciál a staneš sa hrdinom v jednom zo štyroch odvetví – IT, DESIGN, FINANCE, SALES & SUPPORT.

IBM Fest

Prednášať budú len tí najlepší odborníci z praxe: IBM Fest o 13:00 otvorí Paul Burt, managing director IBM. O trende automatizácie bude rozprávať Pavol Jesenský. Michal Klimek ti rozšíri obzory v oblasti umelej inteligencie a Eva Hanková ťa naučí dizajnovať aplikácie.

Radoslav Oleksak prezradí, čo sa skrýva za pojmom Internet of Things a taktiež ukáže, ako spracovávať dáta zo senzora. Martin Lištiak prinesie troška svetla do dilemy škola vs. prax, o problematike školstva porozpráva Jozef Gašparík z portálu praxuj.sk.

IBM Fest

Okrem týchto a ďalších prednášok IBM Fest prinesie aj kopu zábavy. Prebehne IBM kvalifikácia na Firemné ešportové hry v populárnych herných tituloch. K dispozícii budú rozličné herné konzoly, escape room Divný príves a ďalšie vychytávky. Po skončení podujatia sa v KC Dunaj uskutoční afterparty.

IBM Fest

Na IBM Feste toho návštevníkov čaká skutočne veľa. Pri atraktívnej cene za vstup (ZADARMO) skutočne nie je dôvod neprísť naň. Možno objavíš svoj skrytý talent a konečne budeš mať jasno o svojej budúcej kariére! Podujatie sa uskutoční 16. októbra v bratislavskej Starej Tržnici. Zaregistrovať sa môžeš na tomto odkaze.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť