IBM Fest je opäť tu. Podujatie, ktoré ťa zabaví, niečo naučí a pomôže ti naštartovať kariéru

Nikdy nebolo jednoduchšie stať sa hrdinom digitálneho sveta.

Zdroj: IBM Fest

Kto z nás by nechcel nájsť prácu, ktorá by mu priniesla slušný balík a zároveň ho nesmierne bavila? Niekomu to môže pripadať ako nedosiahnuteľný cieľ, ale Podujatie IBM Fest ti ukáže, že to môže byť ľahšie, ako si predstavuješ!

Unikátne kariérne podujatie pod záštitou IBM a jej partnerov sa uskutoční 16. októbra v bratislavskej Starej Tržnici. Vstup je úplne zadarmo, stačí sa len zaregistrovať na oficiálnej stránke podujatia.

IBM Fest

Tohtoročný IBM Fest sa ponesie v tematike superhrdinov. Každý by túžil mať nejaké tie výnimočné schopnosti a tento event ti pomôže dostať sa k nim. Vďaka prednáškam a workshopom odomkneš svoj skrytý potenciál a staneš sa hrdinom v jednom zo štyroch odvetví – IT, DESIGN, FINANCE, SALES & SUPPORT.

IBM Fest

Prednášať budú len tí najlepší odborníci z praxe: IBM Fest o 13:00 otvorí Paul Burt, managing director IBM. O trende automatizácie bude rozprávať Pavol Jesenský. Michal Klimek ti rozšíri obzory v oblasti umelej inteligencie a Eva Hanková ťa naučí dizajnovať aplikácie.

Radoslav Oleksak prezradí, čo sa skrýva za pojmom Internet of Things a taktiež ukáže, ako spracovávať dáta zo senzora. Martin Lištiak prinesie troška svetla do dilemy škola vs. prax, o problematike školstva porozpráva Jozef Gašparík z portálu praxuj.sk.

IBM Fest

Okrem týchto a ďalších prednášok IBM Fest prinesie aj kopu zábavy. Prebehne IBM kvalifikácia na Firemné ešportové hry v populárnych herných tituloch. K dispozícii budú rozličné herné konzoly, escape room Divný príves a ďalšie vychytávky. Po skončení podujatia sa v KC Dunaj uskutoční afterparty.

IBM Fest

Na IBM Feste toho návštevníkov čaká skutočne veľa. Pri atraktívnej cene za vstup (ZADARMO) skutočne nie je dôvod neprísť naň. Možno objavíš svoj skrytý talent a konečne budeš mať jasno o svojej budúcej kariére! Podujatie sa uskutoční 16. októbra v bratislavskej Starej Tržnici. Zaregistrovať sa môžeš na tomto odkaze.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Moderné rozchody na sociálnych sieťach očami nezainteresovaných pozorovateľov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME