Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena
V spolupráci s Continental Film
Zdroj: ©Continental Film

Ideálna oddychovka. Nová francúzska komédia Úsmev, prosím! sľubuje poriadnu dávku zábavy

Na film si budeme môcť zájsť od 9. júna.

Letnú sezónu v kinách už čoskoro odštartuje lákavá francúzska komédia Úsmev, prosím! od Françoisa Uzana. Tá sa zdá byť ideálnou rodinnou oddychovkou ako stvorenou na nastupujúce slnečné dni. O čom ale vlastne bude?

Hlavným hrdinom je Thierry (Jacques Gamblin), ktorý neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Jeho manželka Claire (Pascale Arbillot) mu totiž oznámi, že ho už nemiluje a odchádza od neho. Thierry je z toho totálne zničený, ale napriek tomu sa ešte nechystá vzdať.

Continental Film

S manželkou a dvomi deťmi sa teda vydá na výlet do Grécka, kde pred dvadsiatimi rokmi prežil svoje najlepšie prázdniny. Okrem nostalgického spomínania sa ale zúfalo snaží získať späť Claire. Majú však jeho pokusy vôbec nádej na úspech? A nedoplatí na ne zvyšok rodiny? V každom prípade pôjde o dovolenku, na ktorú nikto z nich určite nezabudne!

Okrem spomenutých hercov sa vo vedľajších úlohách predstavia aj Pablo Pauly, Agnès Hurstel, Manos Gavras, Nicolas Politis, Ludovik Day a Mariella Savvides. Pre Françoisa Uzana ide o celovečerný režisérsky debut, ale on sám rozhodne nie je žiadnym nováčikom.

Stojí napríklad za úspešnými seriálmi Rodinný podnik a Lupin. Ako scenárista sa tiež podieľal na komédiách Paper Souls a Hibou, ktoré sa stretli s pozitívnym diváckym prijatím. Inak to zrejme nebude ani v prípade jeho novinky Úsmev, prosím!

Tá sa bude odohrávať vo vďačnom a malebnom gréckom prostredí a ponúkne aj veľa typicky francúzskeho humoru. Uzen už viackrát dokázal, že napísať zábavný film či seriál mu nerobí žiadny veľký problém, takže sa príliš nebojíme, že by sme sa dočkali začiatočníckych zakopnutí.

Na základe traileru sa zdá, že sa dočkáme pohodovej oddychovky, pri ktorej vypneme a dobre sa pobavíme. Čo viac si od nenáročnej letnej komédie želať? Do slovenských kín Úsmev, prosím! dorazí už 9. júna.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.