Ideálny outfit do karantény? Nová internetová výzva ti ukáže, ako by mal vyzerať

Čo sa skrýva za hashtagom #quarantinepillowchallenge?

Zdroj: © Shutterstock

Doba sa mení a móda s ňou. Od slamených sukničiek a kokosových orechov sme už ubehli značný kus cesty a dnes tu máme tisícky rôznych obchodov s kúskami oblečenia od výmyslu sveta. Lenže prišla korona, obchody sú zavreté. A ak chce človek vyzerať k svetu, musí improvizovať s tým, čo má doma.

Úprimne, bolo len otázkou času, kedy to príde. Ľudia sa nudia a nekonečný pobyt doma im dáva priestor na experimentovanie vo všetkých možných oblastiach. Niektorí skúšajú nové recepty, iní sa snažia cvičiť… a potom sú tu instagramoví trendsetteri. Tí, ktorí vymýšľajú bizarné výzvy a vešajú ich na internet, aby sa nimi mohla zabaviť široká verejnosť.

O jednej takej výzve sa budeme baviť dnes. #quarantinepillowchallenge alebo po slovensky karanténna vankúšová výzva, tak sa tento zázrak volá. V preklade, človek na seba hodí vankúš, opáše ho opaskom a tvári sa, že sa práve odel do modelu od elitného módneho návrhára, ktorý by ho inak stál obličku.

Výzva sa celkom uchytila a momentálne je nej plný internet. Niet sa čomu diviť, pri pozeraní z okna, pozeraní do bedne a pozeraní na displej je toto presne tá kreatívna činnosť, ktorá ľuďom chýbala. A keď vezmeme do úvahy, že prvá karanténna výzva súvisela s oblizovaním zábradlí či verejných toaliet, toto je stále tá racionálnejšia alternatíva. Nie?

Tento vankúšový outfit má doma širokospektrálne využitie. Môžeš v ňom umývať okná, sedieť pred webkamerou a komunikovať s kolegami, umývať podlahu… a pri tom všetkom si náramne užívať vánok medzi ritnými polkami. Áno, áno, odhalili sme jeho jediný nedostatok – máš kompletne holú prdel. Ale aj tak sme všetci doma, tak koho to trápi?!

Keď zadáte hashtag výzvy do instagramového vyhľadávania, vypľuje vám viac ako 63-tisíc výsledkov. 63-tisíc ľudí, ktorí sa rozhodli okoreniť pobyt doma high fashion kreáciami, a takto to dopadlo. Zapojili sa naozaj všetci – od mužov cez decká až po domácich miláčikov. Jasne tým dokazujú, že v tejto situácii je každá zábavka dobrá.

Že takéto instagramové blbiny sú len pre ženy? Kdeže, zapojili sa aj muži…

…a deti…

View this post on Instagram

Платья-лук by IKEA🤘🏻 ______________________________________ Хотим поддержать домашний челледж и именно с этим фото с вами поделиться довольно не простым решением – сейчас мы отправились дней на 10 в Белгород. Нет, никто не планирует посещать там общедоступные места – но двор и свежий воздух у бабушки с дедушкой девочкам будет на пользу. Мы не разъезжали по Москве и более 2 недель даже не выходили на улицу, кроме одного раза, выехав в лесопарк Лохино и передумав его посетить, прогулялись пару часов по дороге около припаркованной нами машины. А вообще, пришли к выводу, что в наших планах должна появиться галочка приобретения собственной дачи✊🏻, ведь поиск приличной дачи для съёма на пару недель в Белгороде – раскрыл для нас баснословные цены от порядка 50.000 рублей за пару недель. . Зачем снимать в Белгороде, если есть родные?! . Бабушка с дедушкой всегда нам рады и очень ждут, но возраст уже не тот, чтобы выдерживать ежедневную суету деток, и плюс бабушка довольно слабенькая после нескольких месяцев в больнице. Но нас уговаривали. Нас ждут. Вчера вечером я передумаем ехать. Ночью просыпалась в мыслях… Мама расстроилась, ведь мои больше всего переживают за девочек без свежего воздуха и очень скучают. Но утром, на свежую голову решила – едем! Пусть 🤞 дорога будет быстрой, легкой и не возникнет иных проблем. Надеюсь нас не отправят обратно ?!😁🧐 Значит, так тому и быть. Всем хорошего настроения и 😘 Надеюсь, эти модные девочки у вас вывали улыбку на ваших милых личиках?!😉 #quarantinepillowchallenge #quarantine #challenge #pillowchallenge#челендж2020

A post shared by МАМА❤️❤️РЕМОНТ🛍ОБЗОРЫ (@cosha_y) on

…a dokonca sa nezabudlo ani na domácich miláčikov

View this post on Instagram

My #quarantinepillowchallenge 😂

A post shared by Louis (@louis_shpigel) on

No a potom sú tu, samozrejme, tí, čo musia byť vždy niečo extra

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ani zebra, ani osol. Tento kríženec ti vyčarí úsmev na tvári

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME