Ideálny spolujazdec? Pre túto Rusku je to jej medveď

Zvedavý maco si každú jazdu autom poriadne užíva.

Zdroj: Shutterstock

Môže byť ťažké si to pripustiť, ale je to tak – väčšina zaužívaných stereotypov má aspoň nejaký základ v skutočnosti. Ako inak si môžeme vysvetliť fakt, že na Instagrame môžeme nájsť atraktívnu blonďatú Rusku, ktorá sa v mrazivej tundre fotí s medveďom, ktorý je jej domácim miláčikom? Existuje niečo viac ruskejšie?

V uliciach Novosibirsku môžu ľudia vidieť, ako za volantom auta sedí 24-ročná Veronika Dička a na sedadle spolujazdca jej robí spoločnosť himalájsky medveď Toptyžka. Dvojica sa zoznámila po tom, ako Veronika stretla majiteľku medveďa a rozhodla sa jej podať pomocnú ruku pri starostlivosti o maca, uvádza The Sun.

Pri medveďovi sa cíti bezpečne

Ruska hovorí, že medveďa sa nebojí, práve naopak – cíti sa pri ňom bezpečne. Veď kto by si trúfol napadnúť niekoho, komu na sedadle spolujazdca sedí obrovský medveď?

Toptyžka nie je jej jediný medvedí kamarát

Pred dvomi rokmi sa ujala starostlivosti o medveďa Archieho, ktorého získala zo safari parku končiaceho svoju činnosť. Mohutný hnedý medveď sa svetu predviedol na fotkách z rybárskeho člna na jazere pri Novosibirsku. Bolo pre neho veľmi ťažké odolať inštinktu, skočiť do vody a pustiť sa do rybačky tak, ako ho príroda naučila.

Chov medveďa si nemôže dovoliť každý

Rešpekt vzbudzujúce medvede naozaj nepatria medzi zvieratá, ktorých chov si môže dovoliť každý. Ich nároky na enormné množstvá potravy a rozsiahle priestory vôbec nie sú ľahko splniteľné. Dúfajme, že o mackov je naozaj dobre postarané a nejde len o prvoplánovú snahu používať ich ako rekvizity pri budovaní svojej fanúšikovskej základne.

Zdroj: thesun.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 typov otravných ľudí, ktorí sa zaručene vyskytujú aj v tvojom okolí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME