Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Veľkolepá kráľovská svadba, ktorá sa konala uplynulý víkend, so sebou priniesla okrem množstva vtipných okamihov, ktoré nám bude internet ešte nejaký ten deň spolu s fotkami mladomanželov pripomínať, aj priestor pre kreativitu väčších či menších firiem. O Harrym a Meghan jednoducho vedel chtiac-nechtiac každý a tohto faktu sa pri promovaní svojich produktov chytil aj známy reťazec s nábytkom a bytovými doplnkami, Ikea.

Firma, ktorá je vo všeobecnosti svetu dobre známa svojim tvorivým prístupom, sa tentokrát rozhodla verejnosť pobaviť propagáciou svojich dvoch produktov s odkazom na kráľovskú svadbu. V prvom prípade išlo konkrétne o stoličku s názvom Harry, ktorú si s vtipným popisom „Ani kráľovská svadba nezabráni tomu, aby ste si HARRYho mohli vziať aj vy,“ zaručene všimli široké masy zákazníkov.

Ikea

Na facebookovej stránke sa deň po kráľovskej svadbe objavil ešte jeden vtipný príspevok, propagujúci súpravu dóz, ktorý hlásal, že zvyšky sú súčasťou aj toho kráľovského života a najlepšie, čo s nimi môžeš spraviť, je pekne si ich zabaliť a strčiť na horšie časy do chladničky, prípadne mraziaku. Nuž, kreatívny marketing dnes hýbe svetom a všetci dobre vieme, že s humorom to ide vždy ľahšie! 🙂

Ikea

Titulná fotka: Ikea


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť