Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Veľkolepá kráľovská svadba, ktorá sa konala uplynulý víkend, so sebou priniesla okrem množstva vtipných okamihov, ktoré nám bude internet ešte nejaký ten deň spolu s fotkami mladomanželov pripomínať, aj priestor pre kreativitu väčších či menších firiem. O Harrym a Meghan jednoducho vedel chtiac-nechtiac každý a tohto faktu sa pri promovaní svojich produktov chytil aj známy reťazec s nábytkom a bytovými doplnkami, Ikea.

Firma, ktorá je vo všeobecnosti svetu dobre známa svojim tvorivým prístupom, sa tentokrát rozhodla verejnosť pobaviť propagáciou svojich dvoch produktov s odkazom na kráľovskú svadbu. V prvom prípade išlo konkrétne o stoličku s názvom Harry, ktorú si s vtipným popisom „Ani kráľovská svadba nezabráni tomu, aby ste si HARRYho mohli vziať aj vy,“ zaručene všimli široké masy zákazníkov.

Ikea

Na facebookovej stránke sa deň po kráľovskej svadbe objavil ešte jeden vtipný príspevok, propagujúci súpravu dóz, ktorý hlásal, že zvyšky sú súčasťou aj toho kráľovského života a najlepšie, čo s nimi môžeš spraviť, je pekne si ich zabaliť a strčiť na horšie časy do chladničky, prípadne mraziaku. Nuž, kreatívny marketing dnes hýbe svetom a všetci dobre vieme, že s humorom to ide vždy ľahšie! 🙂

Ikea

Titulná fotka: Ikea


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.