Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Ikea v Ázii ponúka čierno-čierne hotdogy

Bol by si ochotný ho vyskúšať?


Švédsky reťazec Ikea je dobre známy nielen vďaka predaju nábytku a bytového vybavenia, ale aj svojou ponukou jedla. Mäsové guľky alebo obľúbené hotdogy sa stali dôvodom, prečo sa niektorí ľudia vyberú navštíviť predajňu, aj keď nepotrebujú žiadne veci do domácnosti. Môže sa k týmto legendám zaradiť aj čisto čierny hotdog?

V Singapure a v Malajzii majú nakupujúci jedinečnú príležitosť ochutnať veľký čierny hotdog. Aj rožok aj nadrozmerný párok sú tej najčernejšej farby. Zmena nie je len vizuálna, čierny hotdog obsahuje uhlie, ktoré má vraj priaznivý účinok na organizmus. Tento strašidelne vyzerajúci fastfood bude k dispozícii len počas novembra.

Tí, ktorí mali možnosť ochutnať čierny hotdog, vravia, že chuťovo je úplne identický s bežným hotdogom z ponuky Ikey. Zážitok však mení syrová omáčka, ktorú ukrýva vo vnútri. Uhoľný hotdog nie je úplnou novinkou – už v roku 2016 sa objavil v japonských predajniach Ikea.

Krajina vychádzajúceho slnka má slabosť pre čierne verzie bežných jedál. Veľký úspech čiernych hamburgerových žemlí, ktoré Burger King zaznamenal v Japonsku, viedol k tomu, že v roku 2015 sa táto špecialita objavila aj v amerických prevádzkach. Jej zavedenie na novom trhu však skončila katastrofou – ľudia oň rýchlo stratili záujem po tom, čo zistili, že konzumácia čierneho hamburgeru zmení ich stolicu na zelenú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.