Ikea vyrobila produkt, ktorý si pýtal zhmotnenie už dlhé roky

Spojenie týchto dvoch značiek nemohlo dopadnúť lepšie.

Zdroj: Profimedia.sk

Ikea je veľmi dobre známa svojím nápaditým marketingom. Tentokrát v spojení so značkou Pizza Hut preukázali svoju kreativitu rovno s novým produktom. Ak si si tiež vždy hovoril, že tá plastová vecička, ktorú si mal umiestnenú v strede pizze, vyzerá ako stôl, tak si asi nebol jediný. Práve túto myšlienku mnohých z nás Ikea tentokrát zhmotnila.

Ideálny stôl na pizzu neexi…

Samozrejme, že existuje a vznikol vďaka spolupráci značky Ikea a Pizza Hut. Agentúra Ogilvy Hong Kong sa postarala o spojenie dvoch obľúbených značiek, aby priniesla nový nábytok, ktorý si určite mnohí ľudia zamilujú. Možno sa niektorí čudujú, prečo tento nápad nevznikol skôr.

Stôl dostal názov Säva a vyzerá presne tak, ako by vyzerala tá plastová vecička, ktorú si vždy nájdeš uprostred pizze, aby ti ju uchránila. Nebola by to Ikea, ak by nebol tento produkt dotiahnutý do najmenšieho detailu. Stôl je poskladaný totiž v škatuli, ktorá sa dôverne podobá na takú, v ktorej ti prinesú pizzu. 

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Stôl, ktorý si mnohí zamilujú

Okrem toho, že na stôl sa akurát zmestí krabica s pizzou, existuje aj päť stolov, na ktorých je dokonca aj logo Pizza Hut. Kreatívny riaditeľ reklamnej agentúry John Koay sa vyjadril, že kampaň k uvedeniu tohto nového kusu nábytku má veľký úspech. Od prvého dňa, ako Ikea začala predávať tento nový produkt, sa jej podarilo získať 67 % úspešnosť v predpokladanom predaji.

Profimedia.sk

V rámci tejto spolupráce predstavil novinku aj Pizza Hut, ktorý dal do ponuky novú pizzu inšpirovanú najznámejším jedlom, charakteristickým práve pre Ikeu. Mäsové guľky obohatili novú pizzu, ktorú budú môcť ľudia ochutnať v Pizza Hut. Či budú tieto produkty z kolaborácie dostupné aj u nás, zatiaľ nevieme.

Rozhodne by však potešili mnohých fanúšikov Pizza Hut a zároveň aj Ikea. Okrem toho, čo môže byť viac cool, ako si položiť pizzu práve na stolík, ktorý vyzerá ako tá plastová vecička z pizze? 

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kreativita týchto ľudí nemá hranice. Ich riešenia každodenných problémov ťa zaručene pobavia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME