Ikonická hra 90. rokov sa vracia! Tamagotchi je späť!

Cítiš tú vôňu? To je nostalgia.


Úvod do rodičovstva bežné deti zažívajú v ôsmej triede na prednáške o nechránenom sexe, kde ti pani v horčicovom svetri a so smrťou v očiach vykrikuje, že keď nepoužiješ gumu, buď do dvadsiatich štyroch hodín zomrieš na AIDS, syfilis alebo budeš rodiť každý rok ako jabloň. Iná možnosť nie je, prerušovaná súlož je istá cesta k založeniu osady a iné veľmi užitočné životné múdra. Ale my, deti rokov deväťdesiatych, sme mali tvrdšiu prípravu na to, ako byť správnym rodičom.

 

Jedno slovo. Tamagotchi. Malé plastové vajce s virtuálnym zvieratkom vo vnútri. Udržať toho malého tvora nažive bol heroický výkon. To bola prax do života akú ti žiadna tetucha z pedagogického centra nedá. To keď skapalo, bol koniec. Finito. Vajce je prázdne. A mama ťa zabije, lebo to už je štvrté tento mesiac.


Zdroj: vice.com

Ak ste si mysleli, že vaše potomstvo bude o túto cennú životnú lekciu ukrátené, mýlite sa! Tamagotchi je späť! Originálne Tamagotchi sa vrátilo a na veľké prekvapenie dokonca lacnejšie ako predtým (13,99$ stojí teraz, zatiaľ čo v roku 1997 stál 17,99$). Nanešťastie sa zatiaľ predáva len na japonskom Amazone, ale nádej umiera posledná a tak všetci môžeme len dúfať, že spoločnosť Bandai sa rozhodne opäť predávať celosvetovo.


Zdroj: thechive.com


Zdroj: boredpanda.com

„Keby som toto vedela, nemala by som štyri deti!“

Zdroj: boredpanda.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Zastavte paniku! So skicárom to predsa len bude inak!

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
30
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Ikonická hra 90. rokov sa vracia! Tamagotchi je späť!

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME