Ilustrácie plné nostalgických momentov, ktoré pochopia hlavne deti 90. rokov

Priprav sa na jazdu do minulosti.

Zdroj: Instagram @rachidlotf

Každý z nás si rád zaspomína na rôzne príjemné momenty z minulosti. Nostalgické chvíle ťa môžu zasiahnuť pri hraní hier z detstva či spomínaní na rôzne príhody so svojimi kamarátmi. Rovnako aj pri prezeraní obrázkov, hlavne, ak patria umelcovi menom Rachid Lotf.

Jeho tvorba je totiž príznačná poriadnou dávkou nostalgie. Vo svojich ilustráciách zobrazuje rôzne prvky popkultúry, ktoré budú dôverne známe hlavne ľuďom, ktorí vyrastali v deväťdesiatych rokoch. 

Umenie s dávkou nostalgie

Rachid Lotf vytvára zaujímavé diela, ktorých ústredným motívom sú rôzne prvky popkultúry, ktoré boli súčasťou detstva či dospievania mnohých ľudí, ktorí vyrastali v 90. rokoch. Rachid sa narodil v roku 1984 a momentálne pracuje ako grafický dizajnér a konceptuálny umelec.

Ako sám povedal, jeho umenie bolo vždy stvárnením jeho osobnej cesty. Vytvára diela, ktorými ľudí postrčí k tomu, aby si zaspomínali na svoje detstvo, prežili príjemné chvíle a oživili svoje spomienky z detstva. Do svojich diel vnáša vplyv retro hier a prostredníctvom nich rozpráva rôzne príbehy.

Na jeho Instagrame ho sleduje vyše 60 tisíc fanúšikov a medzi klientmi, s ktorými spolupracoval, bolo aj Playstation, Porsche, Ferrari alebo Nvidia. Týmto spoluprácam sa však nie je čo čudovať, keďže jeho ilustrácie sú naozaj veľmi atraktívne a nestačí sa na ne pozerať len niekoľko krátkych minút.

Pozri si niektoré z jeho ilustrácií a zaspomínaj si vďaka nim na detstvo

View this post on Instagram

In the beginning, I tried to create a Stephen King poster with a cozy atmosphere (slide to see the other version) but I couldn't put a lot of books on it, that's why I changed the design and created this one, I hope you'll like it.🙌 This is some facts about horror author, Stephen King: 1-His full name is Stephen Edwin King. He is 72 years old and was born on 21st September 1947, in Portland, Maine. 2-When he was a child, he witnessed his friend die in a train accident. He had no memory of the event. 3-It was during this time when King suffered from alcohol and drug abuse. He has remained sober since the late 80’s. 4-Believing his popularity to be an accident, King wrote as Bachman. The books sold equally well, and King was outed. 5-In 1999 King was hit by a minivan. He suffered several injuries including, a collapsed right lung, multiple fractures in his right leg, scalp lacerations and a broken hip. During his recovery period, he thought about retiring, but ideas came for Lisey’s Story. 6-King tries to write a minimum of 2000 words a day. 7-His favorite novel-to-screen adaptations are Stand By Me, The Shawshank Redemption and The Mist. 8-King has won over 50 awards for his novels – his first was the 1978 American Library Association Best Book for Young Adults with ‘Salem’s Lot. Ps.: All the credit for the design of the covers of these books goes to their creators.

A post shared by Rachid Lotf (@rachidlotf) on

Zdroj: rachidlotf.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chcela náušnice, dostala hysterický záchvat. Mladej herečke zostane rúško už navždy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME