India pripravuje prvý národný šampionát v prdení. Hodnotiť sa bude dĺžka, hlasnosť a muzikalita

Veľká udalosť prichádza už túto nedeľu.

Zdroj: Biswarup [email protected]

India je druhá najľudnatejšia krajina, ktorá má vyše miliardy obyvateľov. Predstav si, koľko prdov musia títo ľudia vypustiť za deň! Doteraz vyšla väčšina z nich nazmar, ale to sa mení – tie najlepšie prdy Indie budú mať možnosť predviesť sa na prvých indických majstrovstvách v prdení.

Podujatie s názvom What The Fart organizuje 48-ročný spevák Yatin Sangoi, ktorý sa v krajine preslávil vďaka televíznej súťaži, v ktorej vystupoval v roku 2001. „Prdol som počas sledovania filmu s rodinou, niekto sa zasmial a povedal, že ak by bola súťaž v prdení, tak by som ju určite vyhral. Vtedy mi doplo, že súťaže v prdení sa konajú v krajinách ako Čína, Veľká Británia a USA, ale v Indii nemáme nič také,“ opisuje Sangoi okolnosti vzniku súťaže.

Ind spomína na staré dobré časy, keď bolo spoločensky prijateľné prdieť na verejnosti. Sangoi je sklamaný, že ešte pred dvadsiatimi rokmi nikto neriešil, keď ľudia púšťali hlasné vetry v spoločnosti, no dnes je to niečo neakceptovateľné. Jedným z cieľov súťaže je zvrátiť tento vývoj a spraviť z prdenia normálnu vec.

Do pretekov sa zatiaľ prihlásilo niekoľko desiatok účastníkov a podaktorí z nich merali cestu zo skutočne vzdialených miest. Víťaz si odnesie peňažnú výhru vo výške 60 – 200 €. Nám sa to môže zdať málo, no v podmienkach Indie je to slušný balík. Registračný poplatok je 100 rupií, čo predstavuje asi 1,27 €.

Podujatie What The Fart sa uskutoční už túto nedeľu. Porota bude zostavená z humoristov a z doktorov, ktorí spoločnými silami rozhodnú o najlepšom prde Indie. Hodnotiť sa bude dĺžka, hlasnosť a muzikalita. Veľká zodpovednosť!

Zdroj: twentytwowords.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 fotiek drzých zvierat, ktoré robia svojim majiteľom napriek a ešte sa z toho tešia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME