Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Koľkí dnešní ľudia úplne opovrhujú možnosťami, ktoré im svet ponúka?! Ich trávenie voľného času spočíva v letargickom túlaní sa na nete, žraní a spánku. Ravi Hongal z Indie ti ukáže, aké je to venovať sa svojmu hobby naplno a naozaj žiť pre svoju vášeň, informuje Republic.

Návštevníci mesta Belgaum v štáte Karnátaka sa môžu kochať rodinným domom, ktorý vyzerá ako veľký fotoaparát. Na fasáde nechýba napodobenina objektívu, blesku, filmového pásu či pamäťovej karty. V interiéri nájdeme miesta, ktoré pripomínajú ďalšie časti fotoaparátu. Hrdý majiteľ nalial do domu asi 100-tisíc eur, čo sa nám nemusí zdať ako vysoká suma za nehnuteľnosť, no v Indii to predstavuje riadny balík.

Nová atrakcia mesta je prirodzeným vyústením celoživotnej vášne 49-ročného Raviho. Už vo veľmi mladom veku navštevoval vidiecke oblasti Indie, kde zhotovoval zaujímavé zábery fotoaparátom Pentax. Neskôr sa stal profesionálnym fotografom a dnes prevádzkuje svoje vlastné štúdio.

Ak by niekomu nebolo jasné, že Ravi je fotografovaním úplne posadnutý, pomôžu mu s tým jeho synovia. Ind svojim trom potomkom udelil mená podľa obľúbených výrobcoch fototechniky – Canon, Nikon a Epson. S takýmito menami im nezostáva nič iné, len pokračovať v šľapajách otca.

Zdroj: republicworld.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť