Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Už od pradávnych čias sa k nám z Indie, tajuplnej krajiny ďaleko na východe, dostávali správy o výnimočných ľuďoch. Fakíri, mnísi a mudrci, ktorým sa pripisovali vlastnosti levitácie, telekinézie a podobných čarov, predstavovali niečo nevídané. Európania boli takýmito nadľudskými výkonmi vždy očarení a privádzaní do úžasu.

Na tradíciu v súčasnosti nadviazal muž, hrdo nesúci meno Penis Baba, ktorý dokázal niečo nepochopiteľné – talentovaný Ind potiahol auto na vzdialenosť 30 metrov čisto len za použitia svojho mužského prirodzenia.

Miestni obyvatelia vravia, že Penis Baba ešte ako malý chlapec odišiel do sveta študovať spirituálne poznanie. Práve pokániu a sile ducha vďačí za svoje výnimočné schopnosti, ktoré mali dedinčania možnosť vidieť. „Nie je to umenie. Je to sila Božia, je to sila oddanosti,“ vysvetľuje sám mních. „Každý človek dokáže dosiahnuť čokoľvek, pokiaľ sa zasvätí Bohu,“ dodáva.

YouTube video

Penis Baba nie je jediný Ind s takýmto špecifickým talentom. V januári sa severe krajiny konal hinduistický festival, ktorého súčasťou bolo veľmi podobné vystúpenie. Tisícky ľudí s úžasom sledovali mnícha, ktorý potiahol nákladiak pomocou svojich intímnych partií.

https://baomoi.com/nguoi-dan-ong-khoa-than-dung-cua-quy-keo-xe-de-chung-minh-suc-manh-tinh-than/c/24533189.epi

Hádam netreba zdôrazňovať, že pokúšať sa kúzelných Indov napodobňovať doma nie je dobrý nápad. Bez tréningu tela i ducha a priazne bohov sa dá veľmi ľahko prísť k závažnému zraneniu. O niekoľko tried horšiemu od tohto:

https://tenor.com/view/nutshot-fail-painful-teacher-ouch-gif-4989273

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: Express Photo


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.