Indonézsky tínedžer presviedča doktorov, že znáša vajíčka!

Tak s takouto diagnózou sa vraj ešte nestretli…

Aké vajíčka si dávate na raňajky? Volské oko, praženicu na cibuľke, varené na tvrdo a či vytlačené z análneho otvoru Indonézskeho pubertiaka… Počkať, čo?

Internetom koluje množstvo videí a článkov s popismi: „Šokujúce! Keď zistíte, z čoho sa skladajú tieto potraviny, už nikdy v živote ich nedáte do úst!“ A po ich otvorení zistíte, že kuracie nugetky z rýchleho občerstvenia okolo živého zvieraťa ani nešli (bonus pre vegánov, no nie?), jedna malá kinder čokoládka obsahuje viac cukru ako je trojročná odporúčaná dávka, a že to, čo vyzerá, vonia a aj chutí ako ryba, ryba v skutočnosti byť vôbec nemusí. No a vy ste možno na úvod trochu znechutení, no v konečnom dôsledku vôbec nie prekvapení, a tak ani nie o polhodinu už tlačíte dole tráviacim traktom jednu zo spomínaných šokujúcich potravín a váš život ostal absolútne neovplyvnený. No ak by názov článku znel: „Keď zistíte, odkiaľ sa v skutočnosti berú vajcia, už ich nikdy nebudete chcieť jesť znovu,“ a tam na vás vybalia informáciu, že ich vlastne liahnu mladí indonézski chlapci, asi by vám to trochu pozmenilo zmýšľanie.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/CDJo4EgHwbaPS)

Našťastie, vajcia, ktoré dnes nájdeme v regáloch supermarketov aj naďalej pochádzajú zo sliepok, no po objave tohto ľudského unikátu tomu nemusí byť takto navždy. 14-ročný Akmal z Indonézie totiž presviedča doktorov, že liahne vajíčka. Normálne, klasické, slepačie vajcia, ktoré sa, nevedno ako, objavia v jeho tráviacom trakte a napokon análnym otvorom vylezú von. Akmal ich k dnešnému dňu vytlačil už celkom dvadsať, no doktori sú stále k jeho slepačej super schopnosti skeptickí.

„Pre ľudské telo nie je fyzicky možné, aby vytvorilo slepačie vajce. A už vôbec nie v tráviacom trakte,“ hovorí doktor Muhammad Taslim, ktorý chlapca so zvláštnou diagnózou vyšetruje. Zároveň si myslí, že jediným logickým (teda, ako sa to vezme) vysvetlením celej tejto vajcovej kauzy by bol fakt, že chlapec si vajíčka do zadku pchá sám a následne sa tvári, že ich práve vytlačil. Jeho rodičia však s touto verziou nesúhlasia a sú skalopevne presvedčení, že ich syn o znášaní vajec hovorí pravdu.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=YdDNKqiAtck)

„Nikdy neprehltol celé vajce. Prečo by to aj robil, všakže?“ obhajuje syna otec Rusli. „Dokopy ich zniesol už 20. Raz sme jedno rozbili a vnútri bolo iba bielko, žiadne žĺtko. O mesiac sme rozbili ďalšie, v ktorom to bolo presne opačne – len žĺtko a žiadne bielko,“ dodáva Rusli, ktorý si ani na malý moment nepripúšťa, že by jeho syn klamal. Naopak, obaja jeho rodičia túto skutočnosť považujú za zázrak z neba.

Akmala momentálne prísne pozorujú lekári v nemocnici, ktorí sa celej záležitosti snažia prísť na koreň. Chlapec už absolvoval niekoľko testov aj vyšetrení, medzi nimi aj röntgen, ktorý však nič nezvyčajné doktorom neprezradil. Teraz im teda neostáva nič iné, len izolovať chlapca od akéhokoľvek prísunu vajíčok a čakať, či naozaj bude znášať ďalšie. Je však veľmi pravdepodobné, že nebude.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/QajHhLKW3VRcs)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
32
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovákov sme sa opýtali, aká najhlúpejšia vec ich v školských časoch dostala do problémov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME