Iné by týždne trúchlili, ona sa so zrušenou svadbou vysporiadala po svojom

Jej ex už možno prišiel na to, čo stratil.

Zdroj: Profimedia.sk

Sandra Blanco sa tešila na svoju nadchádzajúcu svadbu, avšak krátko pred ňou sa s priateľom rozišli. Takéto niečo by zasiahlo každého. Väčšina žien by na mieste Sandry asi trúchlila niekoľko dlhých týždňov. Ona sa vysporiadala s rozchodom spred oltára po svojom. O jej príbehu informoval portál Profimedia.

Keď ťa tvoj snúbenec nechá krátko pred svadbou

Sandra vlastní firmu, ktorá navrhuje kvetinové svadobné korunky pre nevesty. Má 32 rokov, čo je vek, v ktorom sa ťa už aj predavačka v obchode pýta: „Kedy bude svadba?“ Sandra sa už tešila na plánovanú svadbu so svojím snúbencom, na krátko pred ňou sa rozišli.

Takáto nepríjemná situácia ťa naštve hneď z niekoľkých dôvodov. Okrem toho, že si prišiel o svoju lásku, s ktorou si chcel stráviť zvyšok života, vyšli nazmar aj celé prípravy svadby. A tie rozhodne nie sú jednoduché.

Nechcela plánovanú svadbu zrušiť

Síce prípravy na svadbu trvali len šesť týždňov a svadba sa mala konať vo Vegas, už slobodná slečna sa rozhodla, že svadbu rušiť nechce. Bolo to aj z dôvodu, že by jej nevrátili naspäť žiadne zálohy, ktoré za svadbu zaplatili. Preto situáciu vyriešila po svojom. Jednoducho si zobrala samú seba. V kaplnke vo Vegas ju oddával pán prezlečený za Elvisa Presleyho.

Sandra si tak vytvorila svoj vlastný šťastný koniec. Najala si profesionálneho modela a fotografku, s ktorými vytvorili jej svadobné fotografie. Vydala sa s nimi na výlet do Grand Canyonu a počas tohto dňa si s modelom a fotografkou vytvorila milé kamarátstvo.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Tetovanie, ktoré Sandre pripomína jej okrúhle narodeniny a kamarátstvo zároveň

Profimedia.sk

Aj zrušená svadba môže mať pekný koniec

Sandra sa vyjadrila, že je za celú túto situáciu vďačná. Pomohlo jej to nájsť lásku k samej sebe a pochopiť, že sa človek musí mať naozaj rád, aby mohol milovať naplno niekoho iného. Aj napriek tejto nepríjemnej situácii so zrušenou svadbou Sandra stále verí v lásku a myslí si, že ju niekde čaká ten pravý.

Profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Trom stovkám psíkov vo vianočných svetroch sa podarilo pokoriť svetový rekord

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME