Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Sandra Blanco sa tešila na svoju nadchádzajúcu svadbu, avšak krátko pred ňou sa s priateľom rozišli. Takéto niečo by zasiahlo každého. Väčšina žien by na mieste Sandry asi trúchlila niekoľko dlhých týždňov. Ona sa vysporiadala s rozchodom spred oltára po svojom. O jej príbehu informoval portál Profimedia.

Keď ťa tvoj snúbenec nechá krátko pred svadbou

Sandra vlastní firmu, ktorá navrhuje kvetinové svadobné korunky pre nevesty. Má 32 rokov, čo je vek, v ktorom sa ťa už aj predavačka v obchode pýta: „Kedy bude svadba?“ Sandra sa už tešila na plánovanú svadbu so svojím snúbencom, na krátko pred ňou sa rozišli.

Takáto nepríjemná situácia ťa naštve hneď z niekoľkých dôvodov. Okrem toho, že si prišiel o svoju lásku, s ktorou si chcel stráviť zvyšok života, vyšli nazmar aj celé prípravy svadby. A tie rozhodne nie sú jednoduché.

Nechcela plánovanú svadbu zrušiť

Síce prípravy na svadbu trvali len šesť týždňov a svadba sa mala konať vo Vegas, už slobodná slečna sa rozhodla, že svadbu rušiť nechce. Bolo to aj z dôvodu, že by jej nevrátili naspäť žiadne zálohy, ktoré za svadbu zaplatili. Preto situáciu vyriešila po svojom. Jednoducho si zobrala samú seba. V kaplnke vo Vegas ju oddával pán prezlečený za Elvisa Presleyho.

Sandra si tak vytvorila svoj vlastný šťastný koniec. Najala si profesionálneho modela a fotografku, s ktorými vytvorili jej svadobné fotografie. Vydala sa s nimi na výlet do Grand Canyonu a počas tohto dňa si s modelom a fotografkou vytvorila milé kamarátstvo.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Tetovanie, ktoré Sandre pripomína jej okrúhle narodeniny a kamarátstvo zároveň

Profimedia.sk

Aj zrušená svadba môže mať pekný koniec

Sandra sa vyjadrila, že je za celú túto situáciu vďačná. Pomohlo jej to nájsť lásku k samej sebe a pochopiť, že sa človek musí mať naozaj rád, aby mohol milovať naplno niekoho iného. Aj napriek tejto nepríjemnej situácii so zrušenou svadbou Sandra stále verí v lásku a myslí si, že ju niekde čaká ten pravý.

Profimedia.sk

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť