Influencer sa dal nahovoriť na propagáciu ošemetného produktu, aká tu ešte nebola

Niektorí influenceri sa neštítia žiadnej spolupráce.

Zdroj: Pixabay

Influenceri žijú z reklám a zatiaľčo niektorí sa snažia zachovať si kredibilitu a už na prvý pohľad nezmyselné spolupráce odmietajú, iní bez ostychu berú, čo príde. Od lacného čínskeho oblečenia, ktoré sa ti v rukách rozpadne ešte skôr, ako ho strčíš do práčky, až po vitamínových medvedíkov na podporu rastu vlasov, ktoré sú v podstate samý cukor… pokiaľ firma zaplatí, odpromujú všetko.

Aj prípravok na hemoroidy. Kyle Boen je začínajúcim influencerom, a hoci by si to sám nepochybne nepriznal, spadá do tej druhej skupiny. Nedávno sa na instagramovom profile so svojimi 60-tisícmi fanúšikov podelil o milú fotografiu.

Stojí uprostred lesa, zádumčivo hľadí mimo objektívu a ležérne sa usmieva. Na čo asi myslí? Na všetku tú energiu, ktorou ho príroda nabíja? Na okolitú faunu a flóru? Nie. Myslí na to, ako jeho kamarátom krvácajú zadky.

View this post on Instagram

#sponsored There’s nothing I love more than exploring the great outdoors on a good hike. It’s something I’ve always done since I can remember and always will. Sometimes I’ve had friends who couldn’t go on hikes with me because of hemorrhoid discomfort and it was a real bummer. You also may love the outdoors but find it difficult to venture out for this same reason. Have no fear because Preparation H now comes in an easy to carry totable size. Yep! Preparation H Totables are small enough to tuck away in your pack for easy access and quick relief. Don’t let hemorrhoid discomfort get in the way of your next big adventure. Now get out there and explore your world. @strive.health ✨

A post shared by 𝐊 𝐘 𝐋 𝐄 𝐁 𝐎 𝐄 𝐍 (@stayfoxx) on

Celý príspevok je totiž reklama na prípravok proti hemoroidom, respektíve na vlhčené obrúsky, ktoré majú od problému uľaviť kedykoľvek a kdekoľvek. Hoci aj v lese. Aby nevyzeral ako taký debil, zaobalil reklamu do skutočne milého príbehu. „Milujem chodiť do prírody a na túry chodím, hádam, odkedy si pamätám,“ píše Kyle vo svojom príspevku. „Niekedy však kamaráti zrušili naše spoločné výletné plány, práve kvôli hemoroidom, a bolo to teda poriadne na figu,“ pokračuje.

Celkom pekné premostenie, treba uznať, naozaj vydarená reklama. Chalanisko sa vykreslil ako ohľaduplný kamarát, ktorému záleží na stave konečníkov svojich blízkych, produkt je odpromovaný a… a… ľudia sa smejú. Ba priam až rehocú. Lebo je to celé nanajvýš absurdné. Hlavne to, ako z toho Kyle pekne vykľučkoval.

Väčšina influencerov sa totiž svojim fanúšikom pri propagácii produktu snaží nahovoriť, že ho sami dlhodobo používajú, že je fakt parádny a že si ho nepochybne musíš kúpiť aj ty. On sám však vedel, že v tomto prípade taktika asi nebude ranou do čierneho a rozhodol sa pod vlak hodiť radšej svojich akože hemoroidmi trpiacich kamošov. Milé.

Zdroj: stayfoxx / Instagram

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
30 vtipných obrázkov, ktoré dokazujú, že vtáky sú naozaj psychopatické a drzé stvorenia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME