Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.7.2024
sk
Daniel
cz
Vítězslav, Vítězslava

Možno si si aj ty na sociálnych sieťach všimol, že niektorí ľudia, ktorí sa živia instagramom, využívajú pozornosť okolo koronavírusu na vlastnú propagáciu. Do istej miery je to znesiteľné, no niektorí robia veci, ktoré sú už „jemne“ cez prijateľnú mieru. Jednou z nich je aj influencerka Ava Louise, o ktorej píše portál The Sun.

View this post on Instagram

I don’t have sex hair for once! And Im hot!

A post shared by Ava Louise (@avalouiise) on

Nechutná výzva

Mladá žena v rámci „Coronavirus Challenge“ urobila veľmi zvláštnu vec. Oblízala záchodovú misu a video pridala na svoj účet na Tik Toku. Áno, práve v tomto období, keď je potrebné dávať si na hygienu a baktérie bacha viac než kedykoľvek predtým. Niektorí ľudia sú kvôli popularite a zaujatiu pozornosti ochotní urobiť skrátka všetko, čiže nás to už ani tak neprekvapuje…

Nerozumie negatívnej kritike

Ava zožala kvôli svojmu hlúpemu počinu vlnu kritiky a mnoho škaredých komentárov na jej adresu. Video bolo natočené v sobotu na toalete v lietadle a stalo sa okamžite virálnym, ako to pri podobných príspevkoch býva. Ľudia jej podeň pridávali komentáre typu, že neveria, ako môže byť až takáto hlúpa a že sú z nej maximálne znechutení.

Influencerka sa obhajovala so slovami, že išlo len o sociálny experiment a označila podobných komentujúcich za šialených. Dodala, že WC v lietadle sú dostatočne hygienické. Nuž, keď myslí…

Zdroj: The Sun


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.