Influencerka pridala fotku v spolupráci so Samsungom. Ľudia si v pozadí všimli trápny detail

Najjednoduchšia forma zárobku… a predsa sa tam dá niečo pokaziť.

Zdroj: Emily Oberg / Instagram

Instagramové spolupráce sú hádam najjednoduchšou formou zárobku na svete. Nikto tu nechce dehonestovať prácu influencerov, to určite nie, no nalejme si čistého vína. Jediné, čo treba, je odfotiť sa s inkriminovaným produktom, hodiť k nemu dva riadky textu, ktorý väčšinou pripraví spoločnosť sama a ťuknúť na tlačidlo uverejnenia.

To zvládne aj cvičená opica. Neexistuje snáď nič, čo by sa na tejto banálnej činnosti dalo pokašlať. Alebo… žeby predsa?! Skúste sa opýtať internetovej influencerky Emily Oberg, ktorá zdvihla latku neschopnosti na úroveň tatranských štítov a zlyhala v činnosti, v ktorej sa na prvý pohľad zlyhať ani nedá.

View this post on Instagram

All I need is the sea and sun 🌞🌞🌞🌞

A post shared by Emily Oberg (@emilyoberg) on

Emily Oberg sa nezvládla správne odfotiť o zrkadlo. Apelujeme na slovíčko správne, lebo bez neho by táto veta bola ešte o čosi absurdnejšia a reálne by začal hroziť úbytok šedej mozgovej kôry aj vám, našim čitateľom. Influencerka dostala zaplatené za to, aby sa o zrkadlo odfotila s novým modelom mobilného telefónu od Samsungu a fotku následne zverejnila na svoje sociálne platformy.

Presne to Emily urobila. Cvak, bum… a fotka sa už vynímala na feede všetkých tristo tisícov sledovateľov, ktorí sa slečne rozhodli obetovať svoj drahocenný „follow“. Aj s nabíjajúcim sa iPhonom v pozadí. Na druhý telefón v zábere upozornil jeden z užívateľov a netrvalo dlho, kým sa komentárová sekcia pod príspevkom zmenila na hromadný výsmech.

Pozornému sledovateľovi sa podarilo zvečniť influencerkin omyl

Nechápte ma zle. Každý môže urobiť chybu a jedna nevydarená fotografia ešte nie je žiadna katastrofa globálnych rozmerov. Ale keď vezmeme do úvahy, že jedinou náplňou práce je v tomto prípade zhotoviť jeden kus použiteľnej fotografie, naozaj by bolo vhodné dať si pozor, aby sa v pozadí nenachádzal konkurenčný produkt. Ale to je len názor. Čisto subjektívny, samozrejme.

Pod náporom negatívnych komentárov si Emily svoje pochybenie uvedomila pomerne rýchlo. Ak čakáte, že svoj prešľap zobrala športovo a s humorom alebo že sa zaň nebodaj ospravedlnila, čakáte márne. To sa v tejto sfére absolútne nenosí. Namiesto toho fotku vymazala a o pár chvíľ neskôr tam vycapila ďalšiu. Tentoraz preventívne odfotenú v kúpeľni, kde sa žiadna dodatočná elektronika nenabíja.

Emily pridala krátko po zmazaní prvej reklamnej fotky opravnú

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zamilovaný pár zverejňuje komiksy zo svojho života. Sú plné humoru aj emócií

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME