Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Niektorí pseudoinfluenceri by si za svoje výkony fakt zaslúžili Oscara. Vzhľadom na to, ako dlho to trvalo DiCapriovi, to najbližších desať rokov asi nehrozí, ale kvality by na to jednoznačne mali. Na sociálnych sieťach si jednou fotkou po druhej stavajú vzdušné zámky a spoliehajú sa na to, že inteligenčný kvocient ľudskej populácie je natoľko nízky, že im to nakoniec zožerú. Wau.

Smutné na tom je, že väčšinou sa im to aj podarí. Človek podvedome vie, že nie je všetko zlato, čo sa blyští, a že nikto nežije taký život, aký sám sebe vykresľuje na sociálnych sieťach, ale niekedy sa nechá uniesť. Fakt, že si niekto skutočne žije ako v bavlnke, nám podsúva ideu, že jedného dňa to možno budeme my. To sa nám páči. A tak im zobeme z ruky.

Shutterstock

Dnešný článok bude len jedným z mnohých pripomenutí, že ani život ľudí, ktorí sa na sociálnych sieťach hrajú na celebrity, nie je v realite vždy taký ružový. Nie je nič zlé na tom, ak sa nestravuješ v michelinských reštauráciách, nechodíš desaťkrát ročne na dovolenku, a keď už ideš, nemáš peniaze na to, aby si letel prvou triedou. Po prvé, preto sa svet nezrúti. A po druhé? Niektorí z nich na to nemajú tiež.

Influencerka sa snažila 800-tisíc fanúšikov presvedčiť, že žije v luxuse

Instagramová modelka Oceane El Himler sa takto nedávno tvárila, že sa z Dubaja do New Yorku vracia v biznis triede. Normálne si tam napochodovala, cvakla fotku a potom čo? Potom sa vrátila pekne naspäť na svoje miesto do ekonomickej triedy. Samozrejme, fotku z luxusnej časti lietadla postla na svoje sociálne siete a keby nebolo náhodného fanúšika, nikto by nezistil pravdu.

Lenže zistil. Keď fanúšik zbadal influencerku pár sedadiel pred sebou v ekonomickej triede, neveril vlastným očiam. Ešte pred chvíľou pozeral na jej fotku na instagramovom feede a myslel si, že si vyváža zadok niečím úplne iným. Z jeho odhalenia sa stal rýchlo virál. Modelka sa k celej situácii, samozrejme, nevyjadrila. Len si prezieravo vypla komentáre.

Zdroj: oceanelhimer / Instagram 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.