Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Influencerka sa vydala sama za seba. Po 24 hodinách už žiadala o rozvod

Stačil jej jediný deň, aby sama sebe začala liezť na nervy.


Štatistiky tvrdia, že každé druhé manželstvo na Slovensku končí rozvodom, pričom mnohé iné krajiny sveta – vrátane USA – sú na tom veľmi podobne. Spolužitie s druhým človekom je skrátka drina, práca na plný úväzok, a nie každý je na niečo také stavaný. Ako však píše portál NDTV, ani to, že sa v manželskom zväzku nachádza len jeden človek, automaticky nezaručuje úspech.

Argentínska YouTuberka a majiteľka módnej značky Heaven nedávno šokovala svojich fanúšikov razantným životným rozhodnutím. 25-ročná Sofi Maure koncom februára zdieľala na sociálnych sieťach svoju fotografiu v svadobných šatách s popisom: „Dnes som si kúpila svadobné šaty, upiekla svadobnú tortu a vydala sa sama za seba.“

Manželstvo skončilo rýchlejšie, ako začalo

Žiadne protichodné názory, nutné kompromisy, žiadne rozdielne pohľady na budúcnosť či rozporuplné životné hodnoty. Človek by povedal, že zosobášiť sa so sebou samým musí byť zárukou šťastného manželstva, ktoré čo-to vydrží. Maure je však dôkazom toho, že občas si človekom, ktorý ti najviac lezie na nervy, ty sám.

Stačilo jej dvadsaťštyri hodín a mladá influencerka mala samej seba akurát tak dosť. Pochopiteľne, nemohla si túto skutočnosť nechať len pre seba. „Update: Som za seba vydatá jeden deň a už nevládzem. Momentálne zisťujem, ako to funguje s rozvodmi,“ vyjadrila sa na svojej sociálnej sieti, čím len podporila názor väčšiny – celé „divadielko“ bolo len pokusom o upútanie pozornosti.

„Presne pre toto si treba poriadne rozmyslieť, koho si berieš. Nie je nič horšie ako žiť s idiotom,“ napísal jej ktosi do komentára. „Nájdi si dobrého rozvodového právnika, keby ti náhodou tvoja ex chcela robiť problémy,“ sarkasticky poznamenal zase ďalší. Čo si o tejto pekuliárnej situácii myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje