Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Influencerka si nechala odstrániť časť jazyka, aby sa mohla lepšie bozkávať

Výsledok zákroku si nevie vynachváliť.


Každý má niečo, čo mu nejde. Niekomu varenie, kvôli čomu vyhodí kuchyňu do povetria aj pri zalievaní čaju, inému športy, takže si ho na telesnej kapitáni tímov vždy nechávali ako poslednú možnosť (prepáč, ak sme oživili dávno zabudnuté traumy). Nuž, a potom sú tu tí, ktorí sa absolútne nevedia bozkávať.

Pôvabná influencerka Rochelle Garett, ktorú ľudia na Instagrame poznajú pod prezývkou Xehli G, do tejto kategórie spadala tiež. Ako však sama tvrdí, nebolo to tým, že by bola bozkávacie drevo. V kvalitnom vymetaní krčných mandlí jej vraj bránili telesné predispozície.

Jej jazyková uzdička bola príliš krátka, čo spôsobovalo značnú šarapatu nielen v jej milostnom živote, ale aj v tom bežnom. Okrem bozkávania jej totiž robilo problémy aj rozprávanie či jedenie, rozhodla sa preto ísť na operáciu.

Bolestivá operácia jej výrazne pomohla

„Každý, kto sa so mnou bozkával pred zákrokom, si musel myslieť, že som v tom hrozná,“ priznáva 22-ročná influencerka, ktorej krátka uzdička do značnej miery limitovala pohyb jazyka. „Ako malú ma šikanovali, lebo som nevedela poriadne rozprávať. Keď som začala pridávať videá na internet, uštipačné komentáre sa vrátili.“

Rochelle Garett, influencerka, jazyk, operácia, uzdička, bozkávanie
Profimedia

Už ako malej jej lekár odporučil, aby si dala uzdičku odstrániť, jej mama ale bola proti. „Dlhé roky som z toho mala strach, preto mi trvalo, kým som sa na to konečne odhodlala,“ tvrdí. Napokon sa tak ale stalo. Hoci bola podľa jej slov procedúra bolestivá, jednoznačne stála za to a s výsledkom je spokojná nielen ona, ale pravdepodobne aj jej budúci milostní partneri.

Určite si prečítaj:

20 instagramových „influenceriek“, ktoré sa spoliehali, že ich sledovatelia sú úplne slepí

„Konečne si môj jazyk môže pri bozkávaní robiť, čo sa mu zachce. Predtým som mala pocit, akoby ho niečo blokovalo,“ vyjadrila sa Rochelle a zároveň dodala, že má teraz pocit, akoby sa pred operáciou vlastne nikdy poriadne nebozkávala. V jej intímnom živote sa tak začala písať celkom nová kapitola.

Rochelle Garett, influencerka, jazyk, operácia, uzdička, bozkávanie
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje