Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Čas Vianoc sa spája najmä s pokojom a trávením času v kruhu rodiny, pri ktorom nemôže chýbať rozdávanie darčekov. Nemusí ísť o žiadne honosné dary, ale určite každého poteší, ak mu nejakú drobnosť kúpime. Skrátka to patrí k Vianociam.

Iný názor má na to instagramová influencerka Carla Bellucci. Ako píše aj portál Unilad, Carla sa rozhodla, že tieto Vianoce svojim trom deťom Tanishe (15), Jaydenovi (13) a Jermaineovi (18) nič nekúpi. Nešlo pritom o to, že by nemala peniaze, ale o to, že celých 8-tisíc libier (cca 8 800 eur) skrátka minula len na seba.

Vraj si to zaslúži

38-ročná Angličanka vyhlásila, že to nepovažuje za sebecké a je jej jedno, či ju za takú budú považovať ostatní. Povedala, že jej deti Tanisha a Jayden (Jermaine s nimi tento rok sviatky neoslavoval) si na vianočné darčeky majú zarobiť vlastnými silami. Ako? Bellucci tvrdí, že môžu zarábať prostredníctvom sociálnych sietí – tak ako ona.

Bellucci tak namiesto toho investovala výhradne do svojich potrieb. Jednak časť sumy zhltli skrášľovacie procedúry ako manikúra či botox, starostlivosť o tvár, ale aj nové šaty a topánky.

„Viem, že si to všetko zaslúžim,“ povedala Bellucci pre denník The Sun. „Rozmaznávanie detí na Vianoce je chyba. Myslím si, že rodičia, ktorí počas Vianoc rozmaznávajú svoje deti, sú pokrytci. Som skvelá matka a Vianoce v čase covidu som využila na udelenie životnej lekcie. Chcem, aby moje deti boli hviezdy sociálnych sietí, a to, že im tento rok nedám darčeky, ich naučí zarábať si na seba.

Dodala tiež, že ju lockdown a opatrenia proti pandémii koronavírusu veľmi vystresovali, takže má nárok si trochu vyhodiť z kopýtka. Dodala, že deťom doteraz vždy darčeky kupovala. „Tento rok ale patrí mne,“ vyhlásila.

Podelila sa tiež o svoju „teóriu“, že matky, ktoré míňajú priveľa peňazí na darčeky pre svoje deti, zanedbávajú seba a prestávajú dbať o svoj vzhľad. „Preto sa mnohé rozvádzajú. Nikto doma nechce mizernú múmiu, musíte pracovať na tom, aby ste vyzerali dobre a mamičky, ktoré rozmaznávajú svoje deti, na tom nepracujú,“ dodala.

Deti sa s ňou nebavia

Jej deti však sviatky bez darčekov niesli veľmi ťažko. Želali si, aby im mama kúpila nové tenisky, laptopy, telefóny, oblečenie a konzolu X-Box. Nič z toho si však pod stromčekom nenašli.

Svoju matku následne označili za rozmaznanú, zavreli sa vo svojich izbách a odmietli s ňou komunikovať. Bellucci sa ale napriek tomu označuje za „super mamu“, ktorá chce týmto krokom svoje deti podporiť v tom, aby boli na sociálnych sieťach aktívnejšie.

„Ak dnes môžu zarábať peniaze prostredníctvom partnerstiev na Instagrame batoľatá, nevidím dôvod, prečo by nemohli moje deti,“ vyhlásila.Ak chcú vianočné darčeky, musia si na ne zarobiť a kúpiť si ich – tak ako ja.“

Bellucci poznamenala, že im dala ten najlepší darček – postrčila ich k tomu, aby svoje aktivity na sociálnych sieťach zdvojnásobili a zarábali tak peniaze ako ona.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť