Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Niektorí ľudia síce upratujú radi, ale čo si budeme hovoriť: väčšina z nás túto činnosť nemá príliš v láske. 28-ročná fínska influencerka Auri Katariina však patrí do prvej skupiny a upratovanie ju naozaj baví. Dokonca tak veľmi, že je ochotná upratovať cudzie byty úplne zadarmo, ako píše aj portál Mirror.

Videá z upratovania bytov, v ktorých sa váľa plno neumytých tanierov, nevypranej bielizne či prachu na podlahe, zdieľa na sociálnych sieťach Instagram, YouTube a TikTok. Na internete si už stihla vybudovať poriadne veľkú skupinu fanúšikov, jej profil na TikToku sleduje približne 4,2 milióna ľudí.

Dať do poriadku celý byt trvá aj 16 hodín

Vyčistiť a dať do poriadku poriadne zanedbaný byt je pritom poriadna výzva. Ako Auri podotkla, v prípade jedného špinavého bytu strávila upratovaním celkom 16 hodín (rozdelených do štyroch dní). Keď ale skončila, domácnosť bola ako zo škatuľky. Postupne ju začali oslovovať ďalší a ďalší ľudia s prosbou o pomoc pri upratovaní.

Väčšinou ide o ľudí, ktorí nemajú kvôli zdravotným ťažkostiam (či už fyzickým alebo psychickým) možnosť postarať sa o byt sami, prípadne prechádzajú turbulentným životným obdobím. Auri ale vždy rada pomôže, a keď majitelia následne vidia, ako krásne im byt vyčistila, často sa neubránia slzám dojatia. Práve radosť ľudí a dobrý pocit z pomáhanie druhým je pre Auri tou hlavnou motiváciou.

@aurikatariina

EXTREME bathroom deep cleaning FOR FREE ❤️☀️ #depressio #deepclean #help #bathroommakeover #makeover #amazing

♬ original sound – Stephen Stanley


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť