Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

V ére sociálnych sietí platí, že by sme si mali dvakrát rozmyslieť, aké fotografie na internet zavesíme. Môže sa totiž stať, že ich niekto zneužije, prípadne upraví podľa svojho želania.

Ako píše aj portál Mirror, podobný prípad sa stal aj influencerke Sarah Knuth, ktorá sa na Instagrame pochválila krásnou sériou fotiek so svojou rodinou. Veľmi ju potešilo, keď jednu fotku z tejto série našla aj na stránke Pinterest, kde sa jej dostalo pomerne veľkého ohlasu. Lenže radosť veľmi rýchlo vystriedal šok a prekvapenie.

„Natrafila som na tieto fotky na Pintereste a veľmi ma to potešilo,“ napísala Sarah. Následne ale dodala, že niekto na Kentovu tvár prilepil tvár cudzieho muža. Táto fotka sa následne stala virálnou a zdieľali ju tisíce používateľov. Sarah tým nebola príliš nadšená, keďže sa jej začali ozývať priatelia a príbuzní, ktorí sa ju pýtali, kto onen záhadný muž je.

„Ľudia mi stále ohľadom toho posielajú správy,“ dodala. Zároveň sa jej fanúšikovia zamysleli nad tým, prečo si vôbec niekto dával tú prácu a Kentovu tvár nahradil inou. Viacerí používatelia to považovali za trochu desivé. Napokon sa im ale podarilo vypátrať identitu dotyčného muža. Prišlo sa na to, že ide o herca a hudobníka Colina Arthura O’Donoghuea, známeho najmä z fantasy seriálu Once Upon a Time.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.