Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Koronavírus momentálne prinútil viaceré krajiny Európy dodržiavať prísnu karanténu. Taliani následky svojej nedisciplinovanosti a nezodpovednosti už pociťujú na vlastnej koži – denne tam na následky tohto vírusu umiera čoraz viac ľudí. Obyvatelia Talianska preto začali konečne poriadne dodržiavať karanténu a každý, kto môže, sedí doma.

Keďže izolácia a momentálna situácia môže byť dosť depresívna, obyvatelia Talianska sa rozhodli rôznymi spôsobmi spríjemniť si náladu. Niektorí DJi vytiahli svoju techniku na balkón a robia svojim susedom žúrku, iní zobrali nástroje alebo si začali spievať a susedia sa radi pridali.

Aj takto sa dá spoločne spríjemniť nálada aj napriek tomu, že ste v karanténe 

A takto sa udržujú vo forme

A najväčší pán šéfkuchár, ktorý zachraňoval v Taliansku parmezán, robí na svojom Instagrame podarené videá, kde ťa naučí variť všelijaké talianske dobroty. Nie každý deň máš možnosť učiť sa od šéfkuchára s michelinskou reštauráciou. 

Mimochodom, aj na Slovensku vznikajú už rôzne udalosti, ktoré združujú ľudí v karanténe a radi by prejavili vďaku našim zdravotníkom, napríklad minútovým potleskom. V tejto udalosti sa môžeš pridať.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.