Instaception je najnovší instagramový trend, ktorý sa šíri internetom

Možno trendy, no zrejme len pre ženy. Či?

Dnes je Instagram oveľa populárnejší ako iné sociálne siete. No ako zaujať, aby si si našiel množstvo followerov? Stačí byť trendy a sledovať, čo aktuálne fičí. Kým v minulosti boli populárne fotografie z rôznych kútov sveta v nebezpečných pózach, dnes sa svet akosi zminimalizoval a ulakomil na make-up tvorbu. Nikoly si týmto novým trendom určite prídu na svoje.

Na to, aby ste sa stali súčasťou populárnej a aktuálnej časti instagramovej sféry však potrebujete trošku talentu a … kufrík šminiek. Určite sklamem všetky ženy, ktoré sa nevedia ani len narúžovať, pretože tento najnovší hit sa týka predovšetkým tých, ktoré sa vedia perfektne nalíčiť alebo majú aspoň priemerné umelecké vlohy.

Práve v týchto dňoch sa stali populárne fotky, na ktorých síce máte svoj make-up, no nie ten tradičný. K dokonale upravenému obočiu či ústam pridáte časť, ktorá vyzerá ako vaša skutočná instagramová fotografia. Rámček, ktorý si namaľujete na vašu tvár, by mal vyzerať ako snímka obrazovky príspevku, ktorý pridáte na Instagram. Mal by obsahovať tlačítka na ,,lajky“, zdieľanie a možnosť komentovania. No a presne toto sa nazýva Instaception.

Tento najnovší trend sa stal známym vďaka vlogerovi Domi Ski, ktorý experimentoval s maľovaním na tvár. Možno to nie je najnovší look na párty do ulíc, no medzi vlogermi zaznamenal obrovský úspech.

Renomovaný make-up umelec James Charles, ktorý má viac ako 7,2 milióna sledovateľov mu tiež podľahol a na svojej sociálnej sieti zdieľal fotografiu seba, pričom si podľa najnovšej výzvy namaľoval svoje oko.

Nuž, čo človek neurobí pre nových sledovateľov a nové srdiečka? Výzva Instaception sa začala šíriť medzi mnohých ľudí, ktorí milujú svoje instagramové účty. Celá veda spočíva v tom, aby ste si vybrali časť tváre, ktorú orámujete presne tak, akoby vyzerala vaša instagramová fotka. Môže to byť oko, pery, alebo oboje súčasne. A ak nepatríte k veľkým kreatívcom, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi fotkami.

"Instagram vs Real Life" makeup – is ALL OVER the social media platform. The trend involves creating a makeup look on one part of the face, outlining it with a realistic Instagram frame, and leaving the rest of the face natural. The end result mimics a real life Instagram selfie, within another selfie. @Dom.skii started the trend last month with his post titled "picture perfect". His look, which resembled Insta-ception, has inspired other artists to try the trend. These posts are shining a spotlight on the work, lighting and possible editing that goes into creating a flawless selfie that may be difficult to recreate and helping spread the word that makeup doesn't have to be picture perfect. 🖤 READ OUR NEWEST BLOG FOR MORE ALONG WITH FEATURED ARTISTS RECREATING THE LOOK USING MEHRON!! (Link in bio 👆🏽) Features artists on blog: @beautyinthe_shadows @riley.visuals @ryankellymua @samuel.rayy @minniemcgee @beautybyxcait @flawless_by_tenisha @wildroseartistry @blondiebeauty_12 @bambiglows @aalexandriabishop @courtneyleighhollins @torimichellemua @jessgonzalezmua #pictureperfect #instaception #mehrongirl #mehronboy #mehronmakeup

A post shared by Mehron Makeup Official (@mehronmakeup) on

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: chelsealouder / instagram.commuashleyyy / instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Netradičné zvyky, vďaka ktorým sú severské národy najšťastnejšími na svete

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME