Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Instagram má ďalšieho vyzývateľa. TikTok spustí aplikáciu vyhradenú na zdieľanie fotografií

TikTok Notes bude zrejme pripomínať "klasický" Instragram spred niekoľkých rokov.


Viaceré médiá referujú o oznámeniach, ktoré sa objavujú používateľom TikToku. Text upozorňuje na to, že čoskoro príde aplikácia TikTok Notes určená na fotografické príspevky. Všetky budúce a existujúce fotky používateľov TikToku budú zobrazené v TikTok Notes, túto funkciu je však možné vypnúť.

Instagram 2

TikTok sa usiluje používateľov motivovať k tomu, aby pridávali viac fotografií. Foto režim je v aplikácii dostupný už asi rok a pol a jeden príspevok môže obsahovať až 35 fotografií. Momentálne TikTok fotografie boostuje a majú lepšie dosahy a viac interakcií ako videá.

Z dostupných informácií si môžeme vyskladať, že TikTok si týmito krokmi dláždi cestu k spusteniu aplikácie Notes, ktorá bude pripomínať klasický Instagram. Presný dátum sprístupnenia TikTok Notes nie je známy, k dispozícii však už je web, ktorý obsahuje zatiaľ nefunkčné tlačidlo na otvorenie aplikácie.

Filip americký futbal v zásahovke mestskej polície

Odporúčame prečítať:

Slovák Filip hráva americký futbal a pracuje v zásahovke mestskej polície v Bratislave: Ľudia si myslia, že sme iba nejakí „papučkári“

Vzájomná výmena

Instagram a TikTok teda pokračujú vo vzájomnom kopírovaní funkcií. V roku 2020 Instagram zaviedol reels – filmové pásy, ktoré fungujú viac-menej rovnako ako v tom čase rapídne rastúci TikTok. Teraz zasa môžeme sledovať, ako TikTok prichádza s niečím, čo sa nesmierne podobá na Instagram.

Toto komické odkukávanie sa raz možno dostane do takého bodu, že na trhu budú dve populárne aplikácie s takmer identickými funkciami a rozdiely medzi nimi budú len minimálne.

TikTok pripravuje aplikáciu s názvom TikTok Notes, ktorá bude určená na zdieľanie fotografií. Porovnaniam s Instagramom sa len ťažko vyhne.
Shutterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.