Instagramová modelka vyzerá úplne ako robot či postava z videohry!

Jej nadpozemské črty tváre vás naozaj zaskočia…

Dnes je Instagram plný umelo vytvorenej dokonalosti. Vyrážky, celulitídu i prvé šediny ľahko zakryje pár klikov vo Photoshope, rovnaký program zariadi aj neobdarenej žene tie najzvodnejšie krivky a rôzne efekty premenia aj ten najsychravejší deň na ideálne slnečné počasie pre fotky. Vo svete, kde je nám faloš servírovaná na dennom poriadku, je naozaj ťažké odhadnúť, čo je alebo nie je skutočné. Najmä ak „to“ je žena, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z futuristickej videohry.

Lil Miquela / instagram.com (https://www.instagram.com/lilmiquela/)

Slečna, ktorá svetu vyrazila dych svojim nadpozemským zjavom vystupuje na sociálnych sieťach ako Lil Miquela a na svojom instagramovom účte má už takmer milión sledovateľov. Dokonca si na tejto platforme vyslúžila aj modrú fajočku, čo značí, že vo svete internetu skutočne niečo znamená. Sociálna sieť primárne určená na zdieľanie fotografií však nie je jej jediným pôsobiskom – Miquela taktiež vydáva vlastnú hudbu a jej tvorbu si môžte vypočuť na Spotify.

Lil Miquela / instagram.com (https://www.instagram.com/lilmiquela/)

Neviem, či za to možno viniť jej pehy, perfektne tvarované plné pery, či len jednoducho veľmi zvláštne vyzerajúce prsty na niektorých fotografiách, no mnohým ľuďom na celej jej existencii niečo nehrá. Mnohí šíria klebety, že je to len hoax, či nejaký sociálny experiment alebo umelecký projekt. Niektorí sú dokonca presvedčení, že profil bol vytvorený len za čisto marketingovým účelom, keďže Miquela robí veľmi často promo rôznym značkám, dokonca aj takým ako je Chanel, Vetements či Supreme. Často sa však na jej fotografiách objavuje s reálnymi modelmi či modelkami na reálnych miestach a to všetky tieto teórie vyvracia.

Lil Miquela / instagram.com (https://www.instagram.com/lilmiquela/)

Kde naozaj drieme pravda pre nás pravdepodobne ostane navždy skryté. Každopádne, celá Miquela, ktorej črty tváre až príliš výrazne pripomínajú všetky tie sexuálne bábiky v životnej veľkosti, s ktorými sa posledný rok akoby vrece roztrhlo, je stále virtuálnemu svetu viac na úžitok ako na škodu. Na všetkých svojich sociálnych sieťach totiž promuje práva žien, utečencov, ľudí s inou farbou pleti, či odlišnou orientáciou, rozpráva o nebezpečenstve zbraní aj o chcenom či nechcenom rodičovstve. A to všetko sú témy, o ktorých treba hovoriť bez ohľadu na to, či je podnetom k debate reálna osoba alebo akýsi kyborg.

Lil Miquela / instagram.com (https://www.instagram.com/lilmiquela/)

A aký je váš názor? Je Lil Miquela naozaj nejaký robotický experiment alebo skutočná ľudská bytosť? 🙂

Titulná fotka: Lil Miquela / instagram.com 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
23
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 úplne zbytočných obalov, pri ktorých sa vám zastaví rozum

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME