Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Instagramový profil Farebné miesta figuruje na sociálnej sieti už od decembra roku 2017. Spočiatku sa zameriaval na nádherné slovenské street arty a fanúšikom dokazoval, že nie všetko, čo sa nelegálne vyskytne na vonkajšej fasáde budov, musí byť zákonite bezduchá čarbanica. A mal pravdu.

Podarilo sa mu ukoristiť niekoľko zaujímavých úlovkov naprieč celým Slovenskom, napríklad takého Štúra so smartfónom v ruke. Toho by si zaručene niekde v zahraničí hľadal márne. Časom však svoje zameranie zmenil a z farebných miest sa preorientoval na vtipné odkazy či citáty, ktoré po sebe ľudia zanechali. 

Niektoré sú o láske, iné o víne, ďalšie zase hlásia, aký tovar chýba v regáloch miestnych supermarketov. Tak či onak, sú svojím spôsobom unikátne a človek sa na nich schuti pobaví. Na profile, ktorý má momentálne už viac ako 26-tisíc sledovateľov, pravidelne pribúdajú humorné perličky a my sme vám dnes vyzbierali tie najlepšie z nich.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj: farebne.miesta / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom ale tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť