Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Určite aj ty poznáš také tie stránky s motivačnými citátmi a výrokmi slávnych osobností. Mali by nás „nakopnúť“ viac sa snažiť, byť bohatými a mať celkovo lepší život. Často sa však snaha minie cieľu a výroky plné silných slov znejú prinajmenšom žalostne. Nikto sa ešte nikdy nestal bohatým a slávnym čítaním motivačných výrokov na internete. Nebudeme si klamať.

Ak aj tebe už motivačné posty na sociálnych sieťach lezú poriadne na nervy, dnešný článok ťa poteší. Instagramové konto Svet_boatych (áno, písmeno H chýba naschvál) zbiera práve takéto fotografie s citátmi a výrokmi, ktorým však jemne upravuje texty. Škrtá niektoré slová a písmená a výsledný text dáva úplne iný zmysel. Je väčšinou absurdný, a práve to je na tom to krásne. Pobav sa!


Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.