Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Doba ide napred šialeným spôsobom a trendom v oblasti módy sa už dnes skutočne medze nekladú. Mnohé spoločnosti sa dokonca pravdepodobne riadia mottom – čím väčšia hovadina, tým lepšie. No a pre nikoho asi nie je prekvapením, že aj tak sa vždy nájdu experti, ktorí si trendy obľúbia a s radosťou ich prezentujú okolitému svetu.

Podobným heslom sa teda asi riadi aj firma BoDivas so sídlom v Tokyu, ktorá nedávno na trh uviedla svoju najhorúcejšiu novinku – beach tail alebo takzvaný „plážový chvostík“. Ako spoločnosť sama tvrdí, je to originálny a elegantný kúsok bižutérie, ktorý oživí akékoľvek plavky a dodá vášmu plážovému looku istý punc luxusu. A niektoré ženy skutočne uverili, že podobný šperk medzi ritnými polkami, posunie ich vizuál na celkom nový level, no drvivá väčšina trend nepochytila a dodala netradičnému doplnku vlastný význam – ak chceš sex, potiahni.

Zdroj: instagram.com
Titulná fotka: instagram.com, flickr.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.