Internet dojíma krásne priateľské puto, ktoré vzniklo medzi psíkom a delfínom

Kamarátia sa už šesť rokov.

Zdroj: Shutterstock

Tak, ako medzi ľuďmi často vznikajú nesúrodé páry, či už ide o priateľské alebo partnerské putá, rovnako je to aj vo zvieracej ríši. Občas natrafíme na skutočne netradičné, no o to roztomilejšie dvojice. Takým prípadom je aj Delta a Gunner, o ktorých píše portál LADbible. Ide totiž o priateľstvo medzi delfínom a psíkom.

Virálna fotografia

Fotografia rozkošnej dvojice bola zverejnená na Twitteri 17. júna a za týždeň získala 1,3 milióna lajkov a takmer 242 000 zdieľaní. Fotografia zobrazuje, ako psík dáva svojmu morskému kamošovi pusinky a olizuje ho.

Dlhoročné puto

Po zdieľaní fotografie populárny účet na Twitteri „We Rate Dogs“ odhalil, že Delta, ktorá žije vo výskumnom stredisku delfínov na Floride, si psíka obľúbila už od jeho šteniatka. Výskumné centrum taktiež nedávno zdieľalo snímku Gunnera a Delty zo začiatku ich priateľstva. Toto spojenie je netradičné, no o to krajšie. Milé priateľstvo vzniklo, keď mal psík osem týždňov a Delta štyri roky. Odvtedy už ubehlo skoro sedem rokov.

A week or so ago, many of you loved seeing Golden retriever Gunner reunite with his friend Delta on our live stream. We…

Gepostet von Dolphin Research Center am Donnerstag, 11. Juni 2020

Vítaná prestávka

Na internetových používateľov virálna fotografia jednoznačne zapôsobila, čo dokazujú aj komentáre. Niektorí uviedli, že očarujúci obrázok bol vítanou prestávkou v nepríjemných správach okolo pandémie koronavírusu. „Keby boli ľudia medzi sebou takíto súcitní, svet by bol menej chaotický,“ uviedol v komentároch jeden používateľ.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 skvelých tipov na čítanie do každého počasia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME