Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.3.2023
sk
Emanuel
cz
Emanuel

Tak, ako medzi ľuďmi často vznikajú nesúrodé páry, či už ide o priateľské alebo partnerské putá, rovnako je to aj vo zvieracej ríši. Občas natrafíme na skutočne netradičné, no o to roztomilejšie dvojice. Takým prípadom je aj Delta a Gunner, o ktorých píše portál LADbible. Ide totiž o priateľstvo medzi delfínom a psíkom.

Virálna fotografia

Fotografia rozkošnej dvojice bola zverejnená na Twitteri 17. júna a za týždeň získala 1,3 milióna lajkov a takmer 242 000 zdieľaní. Fotografia zobrazuje, ako psík dáva svojmu morskému kamošovi pusinky a olizuje ho.

Dlhoročné puto

Po zdieľaní fotografie populárny účet na Twitteri „We Rate Dogs“ odhalil, že Delta, ktorá žije vo výskumnom stredisku delfínov na Floride, si psíka obľúbila už od jeho šteniatka. Výskumné centrum taktiež nedávno zdieľalo snímku Gunnera a Delty zo začiatku ich priateľstva. Toto spojenie je netradičné, no o to krajšie. Milé priateľstvo vzniklo, keď mal psík osem týždňov a Delta štyri roky. Odvtedy už ubehlo skoro sedem rokov.

A week or so ago, many of you loved seeing Golden retriever Gunner reunite with his friend Delta on our live stream. We…

Gepostet von Dolphin Research Center am Donnerstag, 11. Juni 2020

Vítaná prestávka

Na internetových používateľov virálna fotografia jednoznačne zapôsobila, čo dokazujú aj komentáre. Niektorí uviedli, že očarujúci obrázok bol vítanou prestávkou v nepríjemných správach okolo pandémie koronavírusu. „Keby boli ľudia medzi sebou takíto súcitní, svet by bol menej chaotický,“ uviedol v komentároch jeden používateľ.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje