Internet má nového hrdinu! Medveď sa vkradol do vírivky a užíval si vychladenú Margaritu.

Okúpeš sa, niečo popiješ a ešte si aj dve hodiny pospíš. To je život!

Ak by existoval zoznam zvierat, ktoré by sme nikdy nechceli stretnúť zoči voči, som si na 100% istá, že taký medveď by sa nachádzal na prvých priečkach. Nielen pre jeho veľkosť, no najmä pre hrôzu, ktorú naháňa. Niekedy sa však osud nepýta na náš názor a situácie zariadi tak ako sa mu zapáči.

Celkom kuriózny prípad sa stal v Kalifornii. V piatok poobede prišiel Mark Hough z práce domov ako obvykle. Jeho manželka ho poprosila, či neurobí pár Margarít, aby si šli spolu oddýchnuť k vírivke. Keď ich urobil, vybral sa na dvor a v tom započul zvuk praskajúcich konárov. Divné zvuky šli od susedného plota. Keď boli zvuky hlasnejšie, rozhodol sa, že zistí, čo sa deje. V tom však uvidel ako sa obrovský medveď chystá vkročiť na ich dvor. Okamžite zakričal na manželku, a obaja sa aj so svojimi psami schovali dovnútra.

Po pár minútach sa Mark rozhodol, že zistí či medveď odišiel. Najskôr ho nevidel, no potom sa pozrel napravo a zbadal ho vo svojej vlastnej vírivke. Mark ho chvíľu pozoroval, ako sa zabáva vo vode a potom sa rozhodol, že ho začne kamerovať, pričom od neho stál asi 15 metrov.

Mark Hough

,,Medveď bol hravý a roztomilý, no dosť veľký“, prezradil Mark. Nakoniec sa medveď dostal z vírivky a zamieril rovno k opusteným Margaritám. Keď mal nápojov a šantenia vo vode dosť, rozhodol sa, že si oddýchne. Vyšplhal sa na strom a celé dve hodiny spal. Keď sa zobudil, jednoducho zmizol a odvtedy ho Mark nevidel. Miestny šerif potvrdil, že bol videný v okolí, pretože dostal až šesť hlásení. Nikde ho nevedeli nájsť.

Nuž, ak sa teda budete tešiť na piatkový večer pri bazéne s pohárikom dobrého vína či inej tekutiny, dávajte si pozor na votrelcov.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Mark Hough

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 dôvodov, prečo sa mladí do rodičovstva vôbec neženú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME