Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Jedlo. Okrem futbalu a politiky ďalšia vďačná téma, o ktorej sa možno hádať hádam donekonečna. Pretože každý má svoju preferenciu, lásku svojim chuťovým kanálikom najbližšiu a hlava mu akosi neberie, že to niekto môže mať celkom inak.

Napríklad, rezeň sa je so zemiakmi, nie s ryžou. Kečup k hranolkám sa nakydá bokom, nie rovno na ne a každú hranolku možno namočiť individuálne, aby žiadna neostala bez povšimnutia a zároveň žiadna nebola premočená.

No a potom taká tá klasika – pizza sa je rukami. Nikdy, naozaj nikdy, nie príborom. Len keď si pažravé hovädo a pizza naozaj veľmi páli a ty si naivne myslíš, že keď si ju začneš krájať, tak si neobaríš papuľu… omyl. Ale to ty už dobre vieš.

Homer Simpson Eating GIF - Find & Share on GIPHY

Mimo správnej prílohy a konkrétneho miesta, kam naservírovať omáčku, sa názory širokej verejnosti rôznia aj v inej oblasti spojenej s jedlom – úroveň prepečenia. Pár mesiacov dozadu sme tu mali kauzu s toastovým chlebom. Catrin Nye sa na Twitteri opýtala, ako si ľudia robia hrianky, pričom uviedla deväť možností… a správna bola, samozrejme, len jedna. Tentoraz chlieb vystriedala slanina.

Novú epizódu seriálu „poďme sa hádať o jedle“ odštartoval Scott. Kde inde ako na Twitteri, ale to už v tejto fáze asi ani netreba hovoriť. S prostou otázkou „which is your rasher“ alebo po slovensky „ktorý plátok slaniny je ten tvoj“ odštartoval tretiu svetovú. Lebo ľudia mali názory. A nebáli sa ich vyjadriť.

Najviac nenávisti si odniesol chudák plátok z obrázku číslo jedna, ktorý je po podrobnej analýze a zberu informácií zo všetkých verejne dostupných zdrojov, očividne surový. Ako by povedal Gordon Ramsay, tu by ešte schopný veterinár mohol narobiť zázraky a pri troche šťastia by slanina opäť ožila. Užívateľ Adam zase predpokladal, že ju smažili na radiátore.

Bacon GIF - Find & Share on GIPHY

Šestka na tom nebola o nič lepšie, vraj žrať takú slaninu je ako obhrýzať vnútro použitého grilu. Celkovo najlepšie dopadol zlatý stred, teda obrázky trojka a štvorka, ku ktorým sa hlásila prevažná väčšina všetkých komentujúcich. A čo ty? Ktorý plátok slaniny je ten tvoj?

Zdroj: scottavfc9 / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť