Internet má opäť nový dôvod na hádku: Ktorý plátok slaniny je ideál?

Pre vegánov asi žiadny, ale to v odpovediach nebolo…

Zdroj: Andrew Ridley / Unsplash

Jedlo. Okrem futbalu a politiky ďalšia vďačná téma, o ktorej sa možno hádať hádam donekonečna. Pretože každý má svoju preferenciu, lásku svojim chuťovým kanálikom najbližšiu a hlava mu akosi neberie, že to niekto môže mať celkom inak.

Napríklad, rezeň sa je so zemiakmi, nie s ryžou. Kečup k hranolkám sa nakydá bokom, nie rovno na ne a každú hranolku možno namočiť individuálne, aby žiadna neostala bez povšimnutia a zároveň žiadna nebola premočená.

No a potom taká tá klasika – pizza sa je rukami. Nikdy, naozaj nikdy, nie príborom. Len keď si pažravé hovädo a pizza naozaj veľmi páli a ty si naivne myslíš, že keď si ju začneš krájať, tak si neobaríš papuľu… omyl. Ale to ty už dobre vieš.

Homer Simpson Eating GIF - Find & Share on GIPHY

Mimo správnej prílohy a konkrétneho miesta, kam naservírovať omáčku, sa názory širokej verejnosti rôznia aj v inej oblasti spojenej s jedlom – úroveň prepečenia. Pár mesiacov dozadu sme tu mali kauzu s toastovým chlebom. Catrin Nye sa na Twitteri opýtala, ako si ľudia robia hrianky, pričom uviedla deväť možností… a správna bola, samozrejme, len jedna. Tentoraz chlieb vystriedala slanina.

Novú epizódu seriálu „poďme sa hádať o jedle“ odštartoval Scott. Kde inde ako na Twitteri, ale to už v tejto fáze asi ani netreba hovoriť. S prostou otázkou „which is your rasher“ alebo po slovensky „ktorý plátok slaniny je ten tvoj“ odštartoval tretiu svetovú. Lebo ľudia mali názory. A nebáli sa ich vyjadriť.

Najviac nenávisti si odniesol chudák plátok z obrázku číslo jedna, ktorý je po podrobnej analýze a zberu informácií zo všetkých verejne dostupných zdrojov, očividne surový. Ako by povedal Gordon Ramsay, tu by ešte schopný veterinár mohol narobiť zázraky a pri troche šťastia by slanina opäť ožila. Užívateľ Adam zase predpokladal, že ju smažili na radiátore.

Bacon GIF - Find & Share on GIPHY

Šestka na tom nebola o nič lepšie, vraj žrať takú slaninu je ako obhrýzať vnútro použitého grilu. Celkovo najlepšie dopadol zlatý stred, teda obrázky trojka a štvorka, ku ktorým sa hlásila prevažná väčšina všetkých komentujúcich. A čo ty? Ktorý plátok slaniny je ten tvoj?

Zdroj: scottavfc9 / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 fantastických filmov odohrávajúcich sa v drsnom väzenskom prostredí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME