Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Množstvo vecí v našom svete ostáva navždy len v rovine diskusie, no jedna vec je daná a istá – nikdy nevieš, čo ťa preslávi. Decentne vyšinutý pán vo veľmi zrelom veku, ktorého módne rozhodnutia sa jednoznačne zapíšu do histórie pravdepodobne ani len netušil, že sa vďaka svojmu bizarnému hitu o jablku, pere a ananáse stane virálnou senzáciou.

Rovnako, ako naše slovenské hviezdičky, napríklad taká pani Kajšmentke či Jožko Heteš, ktorý dokonca dospel až do fázy, že si za fotografiu s fanúšikmi pýtal peniaze. Jednoducho si v jednej chvíli môžeš žiť svoj prostý život mimo žiary reflektorov a druhý deň sa zobudíš ako celebrita. A presne niečo podobné sa stalo aj v tomto prípade.

© Kontrol Magazine (https://kontrolmag.com/fresh-faces-jeremy-meeks-inmate-hot-felon-model-philpp-plein-fashion-mugshot/)

Kauza „sexy kriminálnik“ sa v roku 2014 niesla internetom ako mor. V skratke sa na verejnosť dostala policajná fotografia mladého muža menom Jeremy Meeks, ktorý aj napriek svojim výtržnostiam ukradol srdcia mnohým ženám. Nevedno, či za to môžu jeho vyrysované svaly alebo hlboké modré oči, no ak by jeho prepustenie záviselo od verejného hlasovania nežného pohlavia, tak by ani nikdy nebol sedel. Po tom, čo v chládku strávil 27 mesiacov za krádež a nedovolené ozbrojovanie, ho prepustili na slobodu a vďaka internetovej sláve, ktorú počas svojho pobytu vo väzení nadobudol, sa mu okamžite začali hrnúť ponuky z modelingových agentúr.

© Crime Watch Daily (https://crimewatchdaily.com/2018/08/15/thousands-seek-makeup-tutorials-from-woman-after-her-hot-mugshot-goes-viral/)

Podobný osud ako Jeremyho čaká možno aj jednu slečnu, Marshalu Perkin, za ktorej nezhody s políciou môže prechovávanie omamných látok, konkrétne marihuany. Po tom, čo sa policajná fotografia delikventky dostala von však drogy boli to posledné, čo ľudí v spojitosti so ženou zaujímalo. Namiesto toho bol svet ohúrený jej dokonalým mejkapom. Sociálne siete boli bleskurýchle zasypané žiadosťami o prepustenie, pretože sa svet očividne nazdáva, že omnoho väčším trestným činom by bolo držať takéhoto mejkap-mága za mrežami, ako nejaká tráva.

Aj napriek tomu, že potýčky s mužmi zákona asi nepatria medzi najkrajšie veci, ktoré sa nám môžu stať, celá situácia sa napokon vyvŕbila v prospech Marshali. Nielenže sa stala novým internetovým fenoménom, ešte dokonca aj dostala návrh na vytvorenie svojej vlastnej mejkap kolekcie! Takže deti, kašlite na školu a choďte do drogovej brandže, lebo nikdy neviete, ako to nakoniec dopadne (Srandujem, deti, neberte drogy!).

marshalaaaa_ / instagram.com (https://www.instagram.com/marshalaaaa_/)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: © Crime Watch Daily 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť