Internet obletel policajný záber mladej ženy: Ľudia zbožňujú jej líčenie!

Slečna dokonca dostala ponuku na vytvorenie vlastnej kolekcie dekoratívnej kozmetiky!

Množstvo vecí v našom svete ostáva navždy len v rovine diskusie, no jedna vec je daná a istá – nikdy nevieš, čo ťa preslávi. Decentne vyšinutý pán vo veľmi zrelom veku, ktorého módne rozhodnutia sa jednoznačne zapíšu do histórie pravdepodobne ani len netušil, že sa vďaka svojmu bizarnému hitu o jablku, pere a ananáse stane virálnou senzáciou.

Rovnako, ako naše slovenské hviezdičky, napríklad taká pani Kajšmentke či Jožko Heteš, ktorý dokonca dospel až do fázy, že si za fotografiu s fanúšikmi pýtal peniaze. Jednoducho si v jednej chvíli môžeš žiť svoj prostý život mimo žiary reflektorov a druhý deň sa zobudíš ako celebrita. A presne niečo podobné sa stalo aj v tomto prípade.

© Kontrol Magazine (https://kontrolmag.com/fresh-faces-jeremy-meeks-inmate-hot-felon-model-philpp-plein-fashion-mugshot/)

Kauza „sexy kriminálnik“ sa v roku 2014 niesla internetom ako mor. V skratke sa na verejnosť dostala policajná fotografia mladého muža menom Jeremy Meeks, ktorý aj napriek svojim výtržnostiam ukradol srdcia mnohým ženám. Nevedno, či za to môžu jeho vyrysované svaly alebo hlboké modré oči, no ak by jeho prepustenie záviselo od verejného hlasovania nežného pohlavia, tak by ani nikdy nebol sedel. Po tom, čo v chládku strávil 27 mesiacov za krádež a nedovolené ozbrojovanie, ho prepustili na slobodu a vďaka internetovej sláve, ktorú počas svojho pobytu vo väzení nadobudol, sa mu okamžite začali hrnúť ponuky z modelingových agentúr.

© Crime Watch Daily (https://crimewatchdaily.com/2018/08/15/thousands-seek-makeup-tutorials-from-woman-after-her-hot-mugshot-goes-viral/)

Podobný osud ako Jeremyho čaká možno aj jednu slečnu, Marshalu Perkin, za ktorej nezhody s políciou môže prechovávanie omamných látok, konkrétne marihuany. Po tom, čo sa policajná fotografia delikventky dostala von však drogy boli to posledné, čo ľudí v spojitosti so ženou zaujímalo. Namiesto toho bol svet ohúrený jej dokonalým mejkapom. Sociálne siete boli bleskurýchle zasypané žiadosťami o prepustenie, pretože sa svet očividne nazdáva, že omnoho väčším trestným činom by bolo držať takéhoto mejkap-mága za mrežami, ako nejaká tráva.

Aj napriek tomu, že potýčky s mužmi zákona asi nepatria medzi najkrajšie veci, ktoré sa nám môžu stať, celá situácia sa napokon vyvŕbila v prospech Marshali. Nielenže sa stala novým internetovým fenoménom, ešte dokonca aj dostala návrh na vytvorenie svojej vlastnej mejkap kolekcie! Takže deti, kašlite na školu a choďte do drogovej brandže, lebo nikdy neviete, ako to nakoniec dopadne (Srandujem, deti, neberte drogy!).

marshalaaaa_ / instagram.com (https://www.instagram.com/marshalaaaa_/)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: © Crime Watch Daily 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré ti pripomenú komplikovanosť života z dôb bez internetu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME