Internet pobavili dva psy, ktorým sa podarilo šikovne odpraviť robotický vysávač

Bola to sebaobrana. Pochopiteľne.

Zdroj: Shutterstock

Za svoj život si už určite vystriedal niekoľko úhlavných nepriateľov. V škôlke to bola poobedná siesta (nevďačné hovädo), v škole fyzikárka, ktorá mala zákonite inú predstavu o správnej odpovedi ako celá trieda, v práci kolega, ktorý sporadickým vypúšťaním plynov intoxikoval vzduch nielen v kancelárii, ale aj vo všetkých priľahlých galaxiách. No tvoj pes? Ten mal za celý život iba jedného. 

Vysávač. Žiadny pes nemá rád vysávač. Aj napriek tomu, že ho používaš pomerne často a ešte nikdy sa nestalo, že by sa mu zahryzol do zadku, si nevie pomôcť. Chudák chlpáč ho z duše nenávidí. Preto pre majiteľov týchto dvoch štvornohých krásavcov nebolo veľkým prekvapením, keď sa jedného milého dňa vrátili domov a ich robotický vysávač odpočíval v pokoji.

Shutterstock

Aj napriek tomu však boli zvedaví, ako sa to stalo. Stačil krátky pohľad na záznam z kamery a bolo im jasné, že psy sú v tom úplne nevinne. Bola to sebaobrana. Vo virálnom videu na TikToku, ktoré má momentálne viac ako 40 miliónov zhliadnutí, je totiž jasne vidno, že to bol práve vysávač, ktorý zaútočil prvý. A všetko, čo nasledovalo, už boli len následky jeho činov, s ktorými sa jednoducho musel zmieriť.

Vysávač nebol pripravený na protiútok, pes z toho vyšiel ako víťaz

Jeden zo psov si nepredvídavo ľahol rovno vedľa vysávača na zem a ten robil, k čomu bol naprogramovaný. Vysával. Nasal chlpáčovi chvost, ten vydesene vyskočil na rovné nohy, a keď zistil, že sa elektronickej beštie nevie striasť, začal splašene behať po miestnosti. Vysávač sa však nie a nie pustiť. Z číreho zúfalstva teda pes vybehol hore po schodoch a v nasledujúcej sekunde už len vidíme, ako sa po nich vysávač (už bez psa) kotúľa naspäť dole.

@gabrielldennis

#RIPFranktheRoomba

♬ original sound – Gabi

Video si vyslúžilo viac ako 6 miliónov lajkov a ľudia sa na ňom výdatne bavili. „Odpočívaj v pokoji, elektrický vysávač,“ poprial mu niekto. „Aspoň zomrel pri tom, čo robí najradšej,“ vyjadril sa zase niekto iný. A čo ty? Tiež máš psa, ktorý hlučný hltač prachu a špiny nemôže vystáť alebo ho ten tvoj chlpáč má, nebodaj, na saláme?

Zdroj: gabrielldennis / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 vecí, ktoré podľa vedcov priťahujú opačné pohlavie ako magnet


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME