Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Módne trendy sú rôzne a niekedy ich ani nemusíme úplne chápať. Ako ale píše aj portál Metro, na TikToku sa v týchto dňoch objavil príspevok o džínsoch od spoločnosti Zara. Blogerka menom Tamara Miljanovic si totiž povšimla, že na rifliach je viacero dierok. A to dokonca aj v oblasti rozkroku.

Efekt „potrhaných džínsov“, samozrejme, nie je žiadnou novinkou, ale ako môžeš vidieť aj nižšie, v tomto prípade výrobca zvolil naozaj zvláštne umiestnenie pre roztrhnutie. Pokiaľ si myslíš, že to nebol zámer, ale ide o poruchu, tak ťa sklameme. Tamara totiž natočila viacero džínsov, ktoré v obchode predávali, a všetky mali diery na rovnakých miestach.

Na čo majú slúžiť?

Tamara svoj príspevok na TikToku doplnila otázkou: „Zara, čo to má byť?“ Jej príspevok si získal veľkú popularitu a momentálne má takmer dva milióny pozretí. Ľuďom v hlave vŕtali dôvody, prečo umiestnili diery práve na také, ehm, intímne miesto? Na čo mali slúžiť? Táto otázka vyburcovala mnoho používateľov k vtipným odpovediam.

@poglavica_ca

Omg,what is this??? #zara #shopping #šoping #kupovina #fashion #fyp #zaraoutfit #outfit #moda #denim #funny #hilarious #omg

♬ Oh No (Instrumental) – Kreepa

„Asi preto, aby tam prúdil celý deň svieži vzduch,“ napísal jeden. „Vetranie,“ dodal ďalší. „Toto vyzerá ako moje staré džínsy,“ napísal iný používateľ. „Sú určené na letnú sezónu,“ znel ďalší komentár. „To je ale divný letný trend,“ netajil ďalší používateľ.

Najčastejšie sa ale opakovalo tvrdenie, že ide o „sofistikovaný“ systém ventilácie vzduchu. Iní používatelia zase nemohli uveriť tomu, že takéto džínsy, ktoré sú zrelé na vyhodenie, môže niekto predávať. Našli by sme ale aj opačné názory. „Prosím, nekupujte si ich. Nechajte ich pre mňa,“ napísal jeden z používateľov. Tak ktovie, svet módy je naozaj nevyspytateľný a ani by sme sa nečudovali, ak by si tieto rifle naozaj niekto kúpil.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť