Internet sa baví na chlapíkovi, ktorý zachránil vtáka a ten sa mu nepekne odvďačil

Za dobrotu na žobrotu

V tomto prípade toto porekadlo platí doslovne a navyše aj s doďobanou tvárou. Ak tento chlapík totiž doteraz nevedel, že čajky sú zlomyseľné a nevďačné, tak vďaka svojej poslednej skúsenosti si to už určite zapamätá. 

Tento junák z Nového Zélandu sa chcel len natočiť na video s vtáčikom, ktorého zachránil. Namiesto toho však natočil dôvod, prečo sa ho jeho najbližší budú nasledujúce dni vypytovať, čo sa mu stalo s tvárou. A má celkom šťastie, že si nechal nasadené svoje fešácke slnečné brýle.

bbt609/instagram (https://www.instagram.com/p/1w3ZKzEgj_/?tagged=seagullthuglife)

Robert Tahau našiel túto čajku na kraji cesty s poraneným krídlom, rozhodol sa ju zachrániť, hrdinsky zabalil do trička a zobral ju so sebou do kameňolomu, v ktorom pracuje. Tento svoj čin chcel následne zdokumentovať pre svojich priateľov na Facebooku prostredníctvom živo vysielaného videa, čo sa jeho zachránenému vtákovi asi už prestalo pozdávať. Počas toho, ako Robert opisoval záchrannú akciu mu totiž začal ďobať do tváre, čo podľa bolestivých reakcií sprevádzaných novými menami pre vtáka, asi nebolo zrovna jemné obkuskávanie. Následne to dokonca schytal aj mobil.

Po internetovej senzácii, ktorú Robert svojím video vyvolal, sa ho novinári z NZ Herald pýtali, ako príbeh s čajkou dopadol. Ten sa vyjadril, že ju chcel vziať k veterinárovi, no kým sa k nemu z práce dostal, bolo neskoro. Vtáčika preto na noc uložil do krabice vystlanej dekou a nakŕmil ho trochou navlhčeného chleba. No keď sa na neho ráno prišiel pozrieť, bol mŕtvy. Robert svojmu operenému kamarátovi, aj napriek tomu, že mu zrichtoval tvár, spravil hrobček vo svojej záhrade. Tak odpočívaj v pokoji, ty nevďačný vták, aspoň si nás pobavil. 

giphy.com (https://giphy.com/gifs/crying-wiping-tear-cry-sad-13RfBpyqVyvIME)

Zdroj: indy100
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 problémov s podprsenkami, ktoré pochopí každá žena

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME