Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

V tomto prípade toto porekadlo platí doslovne a navyše aj s doďobanou tvárou. Ak tento chlapík totiž doteraz nevedel, že čajky sú zlomyseľné a nevďačné, tak vďaka svojej poslednej skúsenosti si to už určite zapamätá. 

Tento junák z Nového Zélandu sa chcel len natočiť na video s vtáčikom, ktorého zachránil. Namiesto toho však natočil dôvod, prečo sa ho jeho najbližší budú nasledujúce dni vypytovať, čo sa mu stalo s tvárou. A má celkom šťastie, že si nechal nasadené svoje fešácke slnečné brýle.

bbt609/instagram (https://www.instagram.com/p/1w3ZKzEgj_/?tagged=seagullthuglife)

Robert Tahau našiel túto čajku na kraji cesty s poraneným krídlom, rozhodol sa ju zachrániť, hrdinsky zabalil do trička a zobral ju so sebou do kameňolomu, v ktorom pracuje. Tento svoj čin chcel následne zdokumentovať pre svojich priateľov na Facebooku prostredníctvom živo vysielaného videa, čo sa jeho zachránenému vtákovi asi už prestalo pozdávať. Počas toho, ako Robert opisoval záchrannú akciu mu totiž začal ďobať do tváre, čo podľa bolestivých reakcií sprevádzaných novými menami pre vtáka, asi nebolo zrovna jemné obkuskávanie. Následne to dokonca schytal aj mobil.

Po internetovej senzácii, ktorú Robert svojím video vyvolal, sa ho novinári z NZ Herald pýtali, ako príbeh s čajkou dopadol. Ten sa vyjadril, že ju chcel vziať k veterinárovi, no kým sa k nemu z práce dostal, bolo neskoro. Vtáčika preto na noc uložil do krabice vystlanej dekou a nakŕmil ho trochou navlhčeného chleba. No keď sa na neho ráno prišiel pozrieť, bol mŕtvy. Robert svojmu operenému kamarátovi, aj napriek tomu, že mu zrichtoval tvár, spravil hrobček vo svojej záhrade. Tak odpočívaj v pokoji, ty nevďačný vták, aspoň si nás pobavil. 

giphy.com (https://giphy.com/gifs/crying-wiping-tear-cry-sad-13RfBpyqVyvIME)

Zdroj: indy100
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť