Internet sa zabáva na 91-ročnom dedkovi, ktorý posiela vnučke „dobre mienené“ správy

Slečna sa o správy od milého deduška podelila na TikToku.

Zdroj: Shutterstock

Ak akútne potrebuješ dávku čírej úprimnosti, ktorá zatne rovno do živého, obráť sa na svoju rodinu. Je to mrzuté, ale ľudia, ktorí majú pri nás stáť v dobrom aj v zlom a ľúbiť nás takých, akí sme, si zároveň vyhradzujú právo beztrestne nás kritizovať, keď sa im niečo nepáči. A to aj napriek tomu, že my sami sme celkom spokojní a nemáme pocit, že by v našom živote niečo drasticky absentovalo.

Netvár sa, že to nepoznáš. Či už je to teta, ktorá sa po treťom rozvode radšej preorientovala na mačky, čo rada rýpe do tvojho milostného života, alebo strýko, čo by si pivné brucho mohol tlačiť vo fúriku neustále poukazujúci na tie dve zabudnuté kilečká, ktoré ani za ten svet nemôžeš zhodiť… v každej rodine sa nájde niekto bez štipky taktu, ktorý to v útulnej atmosfére rodinnej večere jednoducho potrebuje vytiahnuť. 

Shutterstock

Rozdiel je však v zámere. Niektorí rodinní príslušníci ťa vyslovene chcú nasr*ť. Vidíš im to na očiach a na tom škodoradostnom úsmeve, keď ostaneš ticho, lebo od samej radosti nevieš, ako by si ich slušne poslal do hája. Ale niektorí to myslia dobre. Ich interpretácia možno nebola najšťastnejšia, ale ty vieš, že majú srdce na správnom mieste a nech už ti povedali hocičo, úmysel bol len ten najlepší. Ako napríklad tento deduško. 

Tento deduško si servítku pred ústa rozhodne nekladie

Slečna menom Megan, ktorá na TikToku vystupuje ako @meganelizabeth1016, sa nedávno s internetmi podelila o „milú“ správu, ktorú dostala od svojho dedka. 91-ročnému pánovi očividne robilo veľkú starosť, že by jeho vnučka mohla ostať na ocot, a tak ju počastoval týmto skvostom.

@meganelizabeth1016

Shhhh…. He will never know 😅🤡 #ilied #grandpa #thanks #thanksgrandpa #blesshim #foreversingle #millennial #family #toxictiktok #fy #foryou

♬ Can You Feel the Love Tonight – Boyce Avenue & Connie Talbot

„Tu je dedko. Práve som čítal článok, kde sa písalo, že ľudia, ktorí si do 29-ky nenájdu životného partnera, s najväčšou pravdepodobnosťou umrú sami. Len ti pripomínam, že o tri mesiace máš narodeniny. S láskou, dedko,“ píše starček v správe. To však nebola jediná perlička, ktorej sa slečna dočkala. Vo videu, ktoré má momentálne viac ako 7-miliónov zhliadnutí, sa podelila aj o ďalšie správy, v ktorých ju dedko upozorňuje, aby napríklad veľa nepila a dávala si pozor na svoju váhu. Milé, nie?

Zdroj: meganelizabeth1016 / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tento instagramový profil schová svojimi hláškami všetkých baličov do vrecka


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME