Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Stretol sa s tým asi každý z nás. Niekto (najčastejšie rodičia) nám vyčítal, že celé dni len presedíme pri počítači a videohrách a že by sme si mali radšej trochu zašportovať. Možno tomu neuveríš, ale aj pri hraní videohier sa dá cvičiť. Ako píše portál Bright Side, na vlastnej koži sa o tom presvedčil gamer z ďalekého Japonska, na internete známy pod prezývkou Kuzumu.

Postavička sa ovláda tvojím pohybom

Ten je veľkým fanúšikom anime a videohier a v novembri minulého roka začal aktívne hrať originálnu hru Ring Fit Adventure. Možno si o nej ešte nepočul, ale ide o skutočne zaujímavý kúsok. Pozoruhodný je najmä tým, že postavičku v hre môžeš ovládať vlastným reálnym pohybom.

Ak chceš, aby postava behala, musíš behať vo svojej izbe. Na ďalšie pohyby (skok) slúži špeciálny ovládač. Hra Ring Fit Adventure je navrhnutá tak, aby si sa bavil hraním, ale zároveň premyslenými cvikmi ostal neustále v pohybe.

Hranie sa prejavilo aj na kondičke

Niet sa teda čo čudovať, že pokiaľ Ring Fit Adventure hráš pravidelne, prejaví sa to aj na tvojej fyzičke. Kuzumu hru hral každý deň a v lete tohto roku sa dostal do slušnej formy. Zhodil prebytočné kilá, nabral svalovú hmotu a celkovo sa cíti zdravšie. Výsledkami sa Kuzumu pochválil na internete a rozhodne vyzerajú pôsobivo.

Tým sa navyše zjednodušuje život všetkým zapáleným gamerom. Teraz si už nemusia vyberať, či strávia čas hraním alebo cvičením. Môžu spojiť príjemné s užitočným a cvičiť priamo pri hraní svojej obľúbenej videohry. Uvidíme, či podobných titulov zameraných na cvičenie začne vznikať viac.

Hráč sa na internete podelil o fotky svojej premeny

Takto vyzeral Kuzumu kedysi


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.